Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kizáró ok nektek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kizáró ok nektek ha a párotok diagnosztizált ADHD-s?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 17:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%

Voltam olyannal aki képtelen pl.ölelni keptelen empatiára szeretetre.

Kb a sírba vitt annyit szenvedtem mellette. Beteg. Ilyen. Próbáltam elfogadni, de egy ido mulva tudod milyen vele élni? Mintha egy robot mesterséges intelligenciával élnél egyutt. Belul üres

2022. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem.

#1 te egyáltalán tudod mi az az ADHD? 🥴

2022. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
17%
Folyt Nem tudom az autizmuson belul pontosan melyik zavara van, de nem embernek való. Nem emberi a viselkedése párkapcsolatokban.
2022. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
56%
Kizáró ok? Mire? Ha van egy párom és beteg, akkor nyilván ettől még szeretem és nem hagyom el. Vagy nem értem mi a kérdés....
2022. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%

Ja es mindig minden diszpárnának ugyanugy kell állnia, nem mindegy hova teszel le nála egy poharat, még a szabályait is jegyezd meg hova léphetsz hova ülhetsz nála.

(1. és 3.voltam)

Kikészültem mellette idegileg.

De vár vissza ne menjek el..hát a végén nekem is orvos kéne ha sokáig vele maradnék.

2022. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

3:

amire te gondolsz az valószínüleg az asperger szindróma és semmi köze nincs az adhdhoz.


De, igen lehet a kettö tüneitei közt átfedés pl: szenzoros problémák

2022. nov. 24. 17:56
 7/29 anonim ***** válasza:
24%
Olyan furcsa ember hogy még azt sem tudom eldönteni hogy sajnáljam e. Egy üres robot de ő így teljes és boldog.
2022. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Jó, #7 ne itt siránkozz, senkit nem érdekel és még csak nem is releváns, teljesen más betegséggel élő emberről beszélsz. Ráadásul elég nagy szemétségeket mondasz, egy autista sem üres belül, attól még hogy nem érted őket :D
2022. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
19%

Nyilvan nem minden autistárol irtam. Csak rola.

Nem jartam en a tobbivel is.

2022. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%

De mellette megtudtam miert nem tus simogatni olelni.

Neki nincs meg az a bizsergeto vagy melegség erzes amit mi erzunk olyankor.

Egy rakat mindent megtudtam mellette neki miert nem megy az ami másoknak.

2022. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!