Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor megismerted a párodat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megismerted a párodat, egyből tudtad hogy ő lesz az?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 10:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, biztos voltam benne
Bizonytalan voltam de adtam egy esélyt
Nem, csak később alakult ki a vonzalom
Egyéb
43 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Először csak barátok voltunk, nem is terveztem többet. Aztán a sok együtt töltött idő alatt alaposan megismertem, és ekkor kezdett elmélyülni a szeretetem iránta.
2022. dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Én mindig ugy választok hogy esélyesek erre a "posztra" nálam.

Aztán vagy elcseszik, vagy nem.

2022. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Amikor bemutattak minket egymásnak, én azon az este tudtam, hogy ő kell nekem. Annyira működött köztünk a kémia. Annyira nem szaladtam előre, hogy a mai jelent elképzeljem vele. Ez 5 éve történt, azóta a felesége vagyok és van egy 5 hónapos kislányunk. Akkor aznap este nekem eszembe se jutott, hogy ő lesz a férjem és a gyerekem apukája.
2022. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn ismerkedtünk meg, az első randin már tudtam, hogy lesz még több is. De hogy ez hosszútávú lesz, azt olyan két hét után tudtam. Azt, hogy ő életem szerelme, azt már nem is tudom, egyszer csak azon kaptam magam, hogy nem tudok nélküle élni :)
2022. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Én is tudtam, hogy ő lesz az! Kb abban a pillanatban belezúgtam, hogy azt mondta "Szia"

Neki ez nem volt ennyire egyértelmű irányomba, sokat csikicsukiztunk, de már 7 éve együtt vagyunk, ő a férjem és jövőre várjuk a kisfiúnkat.

2022. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én nem ismerkedtem, randizgattam "csak úgy", kizárólag akkor ha már ismertem valakit valahonnan és el tudtam képzelni hogy együtt maradjunk.
2022. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet tudni, mert általában a kapcsolat nem direktbe választás alapján történik, hanem ha valaki tetszik és mondjuk jól kitudsz jönni a személyével akkor kialakul a kapcsolat. Szóval megismerésnél nem tudhatod, hogy mi lesz belőle, hiába érzed azt, hogy tetszik, de amég nem ismered igazán nem lehet valós az olyan érzésed, hogy őt akarod párodnak. (mármint most az ismeretség nagyon kezdeti részére gondolok)


De egyébként sokan, és olykor köztük én is, hajlamos vagyok rövid idő után belelátni azt a dolgot a másikba, hogy milyen tökéletes lenne vele, aztán később ez az érzés vagy felerősödik vagy pedig elhal.

2022. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%
3. 5 éve egyutt es gyerek? Rizikos hatar eset.
2022. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem. 10 év ismerettség után jöttünk össze.
2022. dec. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
8-as. Szerinted mennyi idő után aktuális a gyerek vállalás egy párkapcsolatban? Én 31 vagyok, a férjem 38 lesz nemsokára. Még várjak 5 évet és szüljek 36 évesen? 7 hónapot randiztunk, utána összeköltöztünk, elvett, majd szültem. Nem találom korainak az, hogy 5 év után vállaltunk családot. Mások 1-2 év alatt terhesek lesznek. Mi éltünk együtt 4 évet, működik a kapcsolatunk és első látásra szerelmes lettem. Nem értem miért tartod meredeknek. Egyáltalán nem az. Ez a normális.
2022. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!