Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a válasz megúszós, gyors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a válasz megúszós, gyors lerendezés, vagy emojival mondta el, amit szóban sosem mondhattunk ki?

Figyelt kérdés
Nagyon bizalmas, intim viszony alakult ki egy férfival. Kirúgták, jogtalanul, majd élőben ezt követően online beszélgettünk, bátorítottam, összekapartam. Egy ilyen buzdító monológ után, s máskor is, a válasz gyönyörűen fogalmazott rövidebb reakció volt, végen sźíves, ölelős, szíves csókos emojikkal, vagy csak az emoji, olyan is volt. Nem beszéltünk szóban érzésekről, ez tiltott viszony lett volna. Az emojiknak lehetett igaz jelentése, vagy csak pótlék volt szerintetek? Kétszer fordult elő, én nem is tudtam, mit reagáljak, nem írtam rá vissza.

2022. dec. 6. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A velem egynemű kollégáimnak is simán küldök ölelős, szíves emojit ha segítenek valamiben. Semmit nem jelent.
2022. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Pl. hálás.
2022. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, oké.. ezért kérdeztem, hogy helyre tegyétek bennem
2022. dec. 6. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mit érzel vele kapcsolatban. Ha úgy ítéled meg, hogy bejössz neki alapból is, akkor simán szánhatta flörtnek pl. A megérzések ritkán hazudnak.
2022. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Hát, szerintem ez egy buzdítás, hogy ugrasz-e rá. Po t azért, mert ezt el lehet könyvelni apró jelentéktelen semmiségnek, de jelnek is. Nekem is volt ilyen kollégám, tudom, mi jár a fejükben 😉 De nagyban függ, hogy szó szerint milyen üziváltás történt.

Priviben nem küldöd el a beszélgetést, nevek nélkül?

Illetve mikor rúgták ki? Azóta volt még valami lépés? Szerintem bizonytalan magában, azért mer csak emojikat küldeni, h te lépj.

2022. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem attól is függ, h hány éves a férfi?!
2022. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!