Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít a pénz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a pénz a nőknek, 38 évesen 234 ezer nettó jövedelemmel lehet barátnőm ,feleségem, megoldás lehet hogy egy jóval gazdagabb nőnél próbálkozom?

Figyelt kérdés
Így lassan 40 felé jó lenne már egy barátnő, viszont a munkám a hivatásom, szakmám ettől nem akarok megválni és sajnos egy olyan szakma ami Kevés pénzzel jár
2022. dec. 16. 08:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%

10

Miért?

Mindenki ahhoz vonzódik és azt vár el, amit akar. Férfiak és nők egyaránt.

2022. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
7%

11.


Ezt nem is vitatom, én a közvéleményt ítélem el ilyen téren, hogy egyikre beböffenti a népmassza, hogy "azúgyjóvan!!!", fordítva pedig morognak, hogy "háazmánem!!!"


Miért is jó az egyik és rossz a másik, amikor csak a nemeket cserélik fel? Ez szexista gondolkodásra vall.

2022. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
92%

Jaj ugyan már... A közvélemény egyik sem ítéli el, miről beszélsz?


A férfiak azon nyígnak, hogy a csóró seggükkel nem kellenek gazdag, diplomás nőknek, a nők meg azon, hogy egy átlagos 20 éves márpedig SOKKAL vonzóbb, mint egy átlagos 40 éves. Nincs itt semmiféle kettős mérce, vagy ha van, akkor mindkét nem bőven alkalmazza.


És persze, ettől még rohadtul undorító, amikor egy nő kihasznál anyagilag egy férfit, és ugyanígy undorító, amikor egy rottyos 50-es férfi elhagyja a családját, mert azt hiszi, hogy neki még terem babér a 20-as csajok közt. De alapvetően miért lenne probléma, hogy az embereknek vannak preferenciáik, és ezek ne adj isten, nemenként különböznek.

2022. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
10%

13.


Ez igaz, de hidd csak el nyugodtan, hogy az "utca embere" prolik többsége egyetértene a számára kellemes résszel és csak a másik zavarná, pedig mindkettő rossz.

2022. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Sok ennyit kereső férfit ismerek és a legtöbbnek van nője /feleség és család.

De! A nők többsége azt várja, h a férfi jóban keressen, akkor sztd egy pénzesebb nő leáll veled? Nem fog.

Szomorú, h egy tűzoltó nincs megfizetve. De nálam nagyon ott kell lenni valakinek, h ennyi keresettel ősze jönnek vele (most lehet, ha amúgy pl nem fizet hitelt v albit és én már nem akarok gyereket), 350 400 körül jó ha kéres. Én ennél többet keresek.

Nem érdekel a kocsi se, h milyen csak rendbe legyen.

A külön éles nagyon nagy plus, de pl párom otthon lakik, de tényleg full normális a családja.

N 30

2022. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2022. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
16. élelmiszer biztonsági felügyelő
2022. dec. 16. 09:51
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Van törekvésed rá, hogy jobban keress? Elég fiatal vagy. Én 34 vagyok, de bevállaltam a te fizetésedhez képest egy 100assal jobban fizető munkakört. Annyi a hátránya, hogy fizikai munka. A napi 30 kilók emelgetése alap. Valamit valamiért alapon, néha be kell nyelni a fost, a jobb fizuért. Akkor lennél pro ha kitanulnál egy olyan melót, ami biztos jobban fizet. NEm mellesleg keresett. Kamionozás, mozdonyvezetés, IT, programozás, szakács, kőmúves, ács, festő, villanyszerelő....
2022. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az élelmiszer biztonság felügyelő, és miért én vagyok az egyetlen, aki soha nem tudja, mit takarnak az ilyen coordinator, controller munkák?
2022. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
234 ezer ft. az olyan szinten kevés, hogy nemhogy család/gyerek kérdéskörben ne gondolkozz, hanem baratnőben sem...
2022. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!