Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít a pénz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a pénz a nőknek, 38 évesen 234 ezer nettó jövedelemmel lehet barátnőm ,feleségem, megoldás lehet hogy egy jóval gazdagabb nőnél próbálkozom?

Figyelt kérdés
Így lassan 40 felé jó lenne már egy barátnő, viszont a munkám a hivatásom, szakmám ettől nem akarok megválni és sajnos egy olyan szakma ami Kevés pénzzel jár
2022. dec. 16. 08:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%

20.


Vidéken ez bőven átlagos, nagyon falun pedig átlag feletti. Budapesten és a megyeszékhelyeken valóban kevés, de az csak az ország kb. ötödét (nagy jóindulattal negyedét) teszi ki.

2022. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

19

Én controller vagyok! Szivesen elmesélem mit csinálok privátban! 🤣


Kérdező!

Ez nagyon kevés! Én 3x ennyit keresek kb, (kaftereiaval, bonusokkal kb 3x ennyi) és nem lenne kizárt az ismerkedés, de pl. akarsz e váltani? Vagy vannak e ambicioid, hogy átkepezd magadat stb. Vagy hogyan gondolod? A csaj fog eltartani téged??? Gyefeket, családot, hogyan akarsz..komolyan érdekel! Mert a havi bevásárlasom szokott ennyi lenni, mint a te nettod

2022. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
73%

Az a baj, hogy te a munkáddal és a pénzeddel akarsz barátnőt szerezni, és nem a személyiségeddel. Ha pedig a pénzeddel akarsz barátnőt fogni, ahhoz tényleg kevés a fizud, és nem is biztos, hogy az egy olyan kapcsolat lenne, amire egy ép lelkületű ember vágyik.

Elárulom: én 40 alatt vagyok, 190 a nettóm, és van barátnőm.

2022. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Neked mennyire számit a kulso kérdező?
2022. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen infláció mellett hagyjuk már, hogy valakinek lehet barátnője ennyi fizuból, ha még egy kávéra sem tudja meghívni, nemhogy 'igazi' randis programokra pl vacsora, mozi bármi. A csajozás sem fér bele ennyibe, család meg végképp nem...

Nem abból áll az élet, hogy mit szeretnénk csinálni, hanem hogy miből lehet megélni!

2022. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
48%
lehet
2022. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

25:

Pedig mifelénk - ipar vidék - elég sokan tartanak el családot úgy, hogy alig többet, vagy ennyit keresnek. Havi 5-600 000 bevétellel még lakáshitelt is törlesztenek. Szívnak is most a 40%-os élelmiszer emelkedéssel.

Amúgy örszágos szinten az aktív dolgozók fele sem keres ennél sokkal többet, csaxólok.

2022. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Valóban, ha hozzáadjuk az emberek hitelét, akkor a duplannyit kereső, ha a fele fizetését elviszi a törlesztő, vagy az albérletdíj az kb ugyanott van. Ezért nem húzok már külföldre. Az albérleteseknek megéri, meg aki tömve van hitellel, vagy akinek több éhes szájat kell etetnie. HA félretudok tenni 150-200at minden hónapban, minek is kapálózzak? Bőven elélek.
2022. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen is számít a pénz, egy idő után elég monoton lesz hétvégi programként tv elött chipset zabálni..
2023. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ha szabadidődben chipsz meg tv volt, akkor inkább a munkádon kellene változtatnod. Én elég intro vagyok, nem igen járok el sehová. Ha több pénzem lenne akkor sem. Munka, bevásárlás, de ha csak ez a kettő van, akkor nem árt fejleszteni valamit, mondjuk a munka ne napi 8 óra legürizett napból álljon. A munkahelyem nem egy adott ponton legyen. Ezáltal kötetlen munkaidős melóm lenne és világot is látnék. Legyen az belföld vagy külföld mindegy. Ilyen irányba kell elmozdulni, hogy azt az űrt kitöltse valami, ha már úgy sem járok el sehová.
2023. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!