Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állítólag jól nézek ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag jól nézek ki, akkor miért nincsenek meg ennek a jelei?

Figyelt kérdés

SZerintem ha egy fiú jól néz ki, akkor szemeznek vele a lányok, esetenként odajönnek kamu szövegekkel, csak hogy beszélhessenek vele. Ha a fiú odamegy, akkor rögtön vigyorba vágják magukat és majd elolvadnak már attól is, hogy a fiút nézik.


Nyilván én is kellettem nőknek, egyáltalán nem kevésnek, csak valahogy nem tűnt úgy, hogy a ténylegesen jó kinézetű, magas, jóképű, jó testalkati adottságú fiúknak is ennyit kellett volna gürizni.


Nekik valahogy azt is elnézik a nők, ha depressziós, szorongó, alkesz, kábszeres, aggressziv hazudozó, céltalan roncshalmazok (és/vagy), és még a végén azt is képesek megmagyarázni, hogy valójában a pasi egy jó ember.


Persze nem kell félteni a nőket, mert ilyen vagy olyan formában természetesen a tudtomra adják, hogy tudjam hol a helyem és hogy nem vagyok nagy szám. De akkor miért kell azt is megmagyarázni, hogy jól nézek ki, miközben ugyanezek a nők mondják, hogy igazából nem vagyok nagy szám?


És ha én mondom ,hogy mit jelentene a jó kinézet, akkor természetesen megintcsak én vagyok a hülye.


Persze hogy nem nézek ki jól, 173 centi vagyok legjobb esetben, csapottak a vállaim, gyerekes az arcom, össze vissza állnak a fogaim.


Van egy nő akivel szoktam találkozni már több mint 2 éve, és másfél év után mondott egy olyat, hogy "most épp szépnek látlak" (kössssz bmeg)


Meg volt egy rendesen kinéző exem (értsd: ténylegesen úgy nézett ki mint egy nő) és ő is megmagyarázta, hogy én jól nézek ki, és az előző szivszerelme, aki miatt az egész kapcsolatunk alatt epekedett, szóval még ahhoz a fiúhoz képest is jobban nézek ki. ;)


Hát egymás mellé tudnák tenni két képet, hogy melyik fiú mellett hogy néz ki ez a nő. ;););)


Meg persze arról nem is beszélve, hogy ennek a nőnek azóta PERSZE hogy hagyományosan jóképű magas, sportos fiatal fiúja van, PEDIG már 42 éves.


2022. dec. 16. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

"Nekik valahogy azt is elnézik a nők, ha depressziós, szorongó, alkesz, kábsze..."


Csak úgy, mint a nőknek, ha az egy fiatal bomba nő. Akkor más nem számít.

Lehet rinyálni máshol. EZ van. Voltak nőid, ezután is lesznek. Hogy nem te vagy a város szépfiúja, meg emészd meg.

Hihetetlen mit összehisztiznek egyes pasik.

2022. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Én meg átlagos vagyok, na bumm. Most mi lesz?
2022. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ja csak a mi problémáinkról nincsenek végtelen számú cikkek amik azt szajkózzák hogy mi vagyunk a hibátlanok.


ja és nem fiatal bomba nő kell, csak sima egyszerű átlagos nőies testű. Ami azért nem egy megugorhatatlan szint. De sajnos még ott sem osztanak lapot.

2022. dec. 16. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Akkor így jártál.
2022. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért megnézném hogy ezt igy beirják egy női kérdésnél
2022. dec. 16. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

"jól nézek ki, miközben ugyanezek a nők mondják, hogy igazából nem vagyok nagy szám?"


Átlagosan nézel ki, a magasságod átlag alatti, nem vagy ronda, átlagosan jól nézel ki, de semmie xtra, nem az vagy, aki láttán elalélnak a nők. Mit nem lehet ezen felfogni? Az emberek nagyrésze ilyen.

2022. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi van, irigykedsz a nőkre? :D
2022. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os azt nem lehet felfogni hogy a nők miért magyarázzák az ellenkezőjét?


ezek szerint ha nem magyarázzák be ÖNMAGUKNAK hogy jó csávóval vannak, akkor rosszul érzik magukat vagy mi?

2022. dec. 16. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!