Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 'allitolag' nincsenek egyutt miert csinalnak ilyet?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnomrol van szo, 17 eves es egy ideje van korulotte egy fiu, akivel allitasa szerint csak baratok. De a vak is latja hogy forr koztuk a levego egesz nap egyutt vannak, volt mar szex is korabban, nemreg pedig kozos tetkot csinaltattak, a srac azt h 'hers' a baratnom azt hogy 'his' tetovaltatta az egyik ujjara.

Szerintem ez baromira egyertelmu, nem ertem hogy ilyenkro miert kell tagadni


2014. dec. 13. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az hogy tagadnak, ha tényleg erről van szó, azt is jelentheti, hogy pusztán védeni akarják a kapcsolatuk és nem akarják azt, hogy bárki beleszóljon. Lehet úgy érzik hogy ez az ő kettejük ügye és a tagadás kifelé csak egy védelmi reflex részükről. Azon kívül pedig attól hogy egy nő és egy férfi akár legjobb barátokként lefeküdtek egymással és hogy egymáshoz fűződő szoros barátságukat pld. közös tetoválással mint egy jelképpel kifejezik, még nem biztos, hogy mindketten ez mellett a kapcsolat mellett akarják elkötelezni magukat.

Bármi is az ok. Kár firtatni, mert ha nem akarják más orrára kötni azt ami köztük van, akkor nem is fogják és felőlük olybá tűnik mindenki azt hisz róluk amit akar.

2014. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. abban nem tudok egyet érteni, hogy a jó barátok le fekszenek egymással.

Szerintem lényegtelen hogy kimondva vagy kimondatlanul járnak...

2014. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég gyakori dolog manapság a barátság extrákkal jellegű dolog, sőt... Az már más kérdés, hogy pontosan mi is áll az ilyen dolog mögött, de tény, hogy van és gyakori.
2014. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint.

Attól még nem arra való.

A fogót is gyakran használják sokan villás kulcs helyett, mégsem arra való és tönkre is teszi a csavart.

Remélem érted a lényeget.

Persze a mai világban sok dolog hétköznapi és elfogadott, ami attól még nem helyes.Legalábbis ez a véleményem.

2014. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!