Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akik a GYK-n ismerkednek,...

Akik a GYK-n ismerkednek, hogy csináljátok? Privát üzenetben? Megadjátok egymás elérhetőségét?

Figyelt kérdés

Sziasztok,👋


Mivel ugye ez anonim oldal és eredetileg nem társkeresésre vagy barátkozásra való, viszont észrevettem, hogy sok ilyen jellegű kérdés szokott lenni 16-30 év között.🤔 Igazából hogy szokott ez menni? Vagy csak így simán privátban leveleztek egymással? Nem féltek megadni a valós neveteket? Volt olyan, hogy megadtad itt valakinek az elérhetőségedet? Azonnal vagy csak miután jobban megismerték egymást? Lett ebből egyáltalán valaha valami? Volt valami értelme vagy akár hátránya? Meg amúgy nálad ez unaloműzés csak vagy tényleg a magány érzete miatt keresel fel random embereket?


Nyilván ez a kérdés azoknak szól, akik írtak már ki ebbe a kategóriába már kérdést vagy ők maguk írtak rá a kérdezőre.


Személy szerint kaptam már jó pár ilyen üzit, pedig nem én kezdeményeztem a dolgot és nem is ebben a kategóriában válaszoltam eredetileg.🤷 Én nem merem itt megadni még privátban sem a nevemet, instámat stb.😅


Semmi baj sincs szerintem, ha valaki ismerkedni akar, csak hát sose lehet tudni, hogy jó szándékú-e az illető. Itt meg fogalmad sincs ki van a másik oldalon, sőt mi van ha valaki olyan akit már ismersz?



2022. márc. 30. 12:56
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Aki szimpatikus, arra ráírok. Persze, lehet, hogy ezt valaki rossz néven veszi. De én úgy vagyok vele, hogy tettem már szert komoly barátságra itt, szóval ezt úgy értékelem, hogy megérte. Ha meg valakit ez zavar, én merem azt állítani, hogy nem fog neki életre szóló traumát okozni egy ismerkedő célú üzenet. ;-)

Egyébként akikre ráírtam, kb. 50% mindig visszaírt. Igaz, 1-2 hétnél tovább csak kevesekkel tartott ki az ismerkedés.

A személyes adatokat akkor adom meg, ha már nagyjából megismertük, és megkedveltük egymást.

2022. márc. 30. 13:00
 2/21 anonim válasza:
(Egyébként pont ez a kategória nem alkalmas ismerkedésre. Tapasztalat. Frusztrált trollseregek járnak ide portyázni, belekötnek mindenbe és mindenkibe - és itt ugye nincs pontozás, szóval "büntetés" nélkül megtehetik -, a moderátorok pedig sajnos nem állnak a helyzet magaslatán. Mire talán eltávolítják a gyalázkodó, vagy simán csak kötekedő bejegyzéseket, addigra már elvették a kedvét az embernek az itteni ismerkedéstől.)
2022. márc. 30. 13:02
 3/21 anonim válasza:

Hát én személy szerint már vagy 10 ismerkedős kérdést írtam ki és legalább 100ra válaszoltam.


Ebből kb fele ír vissza.


Mostanában egyből megadom az insta nevem és beszéljünk ott. Alapból nyilvános az instám, bárki megnézheti, akkor mi baj volna evvel? Inkább nézze meg a profilom, minthogy 3 óra hosszáig ismerkedjek itt egy magát 18évesnek kiadó 60évessel. Igen, volt már ilyen.


Kb 20emberrel beszéltem instán, de nagy részük vagy eltűnik, vagy nem tartjuk egymást szimpatikusnak.


Ha elhiszi valaki, ha nem, a minimum 50 beszélgetésből egy se tartott 1 hónapnál tovább.


Nem rajtam mulott.


21F

2022. márc. 30. 13:24
 4/21 anonim válasza:
leveleztem, egy idő után hangouts, s utána megadtam nevem, telefonom, s mindig jó eredménye lett ;)
2022. márc. 30. 13:35
 5/21 anonim válasza:

Sajnállak téged hármas válaszoló, ezek szerint neked ezzel az oldallal nem volt sok szerencséd. Én is fiú vagyok és 2 évvel idősebb nálad de nekem nem ilyen drasztikusak a tapasztalataim. Igen arra én is rájöttem pár eltünedező után hogy minél elöbb át kell menni másik platformra és akkor egyből lehull a lepel a magát 20 év körüli lánynak kiadó de amúgy 60 éves bácsiról. Mert nyilván nem mindenki fogja ezt bevállalni, és annak gyanúsnak kell lennie hogy akkor kamu az egész. Jó nyilván nem mindenki kamu hanem vannak az ultra félénkek de azokkal meg onnantól kezdve nem kell foglalkozni. Ha valaki tényleg akar valamit az hajlandó lesz személyesebb dolgokat is megadni, csak kicsit hagyd magad megismerni hogy tudja nem egy sorozat gyilkos vagy. Szóval a hetekig levelezni ezen az oldalon az esélytelen, ha valaki jót akar magának.

Annál is inkább mert napra pontosan volt egy lány akire ugyan én írtam rá de annyira karakán volt, hogy 12 napi beszélgetés után találkozóra hívott. Eléggé meglepődtem és kicsikét sértette is a férfiasságom hogy ezt én akartam vele megtenni, de félre tettem és igent mondtam, mert tényleg megfogott a leveleivel. Eleve azért írtam rá, mert ő is Budapesten élt, így könnyű volt összehozni a találkozót. Elmentünk egy másfél órás sétára és még jobban sikerült mint a virtuális beszélgetésünk. Aztán volt egy második is annak a végén még egy csók is elcsattant. Aztán szépen sorjában minden olyan dolog megtörtént. Másfél év után ugyan vége lett, de ha nincs ez az oldal valszeg soha nem találkoztunk volna, mert más kerületben lakott. Ja és ez a dolog még akkoriban történt amikor még nem is volt ez az ismerkedés kategória. Csak random ráirtam, mert láttam hogy ő Budapesti, de nyilván a kérdésében szerepelt egy kis bandázás, hát kaptam az alkalmon. :D Számomra ő volt a legnagyobb. De már magában ebben az ismerkedési kategóriában is voltak kisebb-nagyobb beszélgetéseim találkozások, aztán valakivel lett hasonló mint azzal a lánnyal valakivel meg nem futottunk túl sokáig. Amire rájöttem, hogy a legtöbb lány érdeklődik a spiritualitás mint téma iránt, és ha ehhez konyítasz akkor szinte mindenkivel minimum egy közös témátok lesz ami jó kiinduló pont. Aztán biztos hogy lesz több is ebből adódóan. Mindegy is én abban hiszek hogy okosan kell csinálni és magát ezt az oldalt csak egy bizonyos ideig kell használni, mert tényleg piszok könnyű eltűnni.

Amit az egyes mond azt én is osztom senki nem fog bele halni egy ismerkedési felkérésbe, max ignorál. 😀

2022. márc. 30. 15:07
 6/21 anonim válasza:

Nem lehet átlátni kivel is beszélsz

De szeretnék valami hölgy szemellyel ismerkedni

2022. márc. 30. 15:36
 7/21 anonim válasza:
Sok emberrel leveleztem már itt, a legtöbb megszakadt. Lányként elég óvatos vagyol ilyen téren, csak az után adom meg a nevem, hogy jobban megismertem az illetőt. Gyakori után általában discordra térek át, ami praktikusabb chatelésre vagy beszélgetésre, de továbbra is anonim. A facebook profilom eddig nagyon kevés embernek adtam meg, kb 5-6-nak az utóbbi 1 évben, ehhez képest 70 vagy több emberrel leveleztem már itt ugyan ebben az időtartamban. Olyannal még soha nem futottam össze itt akivel már ismertük egymást korábban a valóságban.
2022. márc. 30. 15:49
 8/21 anonim válasza:

Néhány levélből rá lehet jönni, kb milyen típus a partner.

Ha megvan a kölcsönös szimpátia, tud beszélgetni egymással a két fél, tovább lehet lépni, folytatni az ismerkedést.

Persze van akinek nincs ember ismerete és mellényúl.

2022. márc. 30. 17:09
 9/21 anonim válasza:
Az a baj itt nincs ember a lakókörnyezetemből és az oldal sem kimagasló sem ismerkedésre sem másra
2022. márc. 30. 17:15
 10/21 anonim válasza:
Én beszélgettem/beszélgetek többekkel! Találni itt is normális személyeket is akikkel hosszú ideig lehet tartani a kapcsolatot,barátkozni/ismerkedni csak ki kell szűrni őket, mert kevés a "normális"!
2022. márc. 30. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!