Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer volt már az emberne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer volt már az embernek barátnője utána már könnyebben fog menni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem
2022. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem
2022. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Igen
2022. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs garancia semmire se.
2022. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez teljességgel attól függ, mennyire vagy nyitott és tanulékony, kérdező.
2022. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem életem során volt jópár barátnőm. De mondhatni a sors kellett, vagy az ölembe hullott a helyzet, amiből el tudott indulni az ismerkedés. A középsuli és a rólam szóló pletykák táptalaja volt, hogy meg akartak ismerni.

Amióta elkezdtem melózni, egyetemet is levelezőn csinálom, így lényegesen nehezebb. Kevesebb az olyan élethelyzet, hogy megismerjek bárkit is. Én spontán szeretek ismerkedni, nem muszájból.

2022. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolmám azt, hogy könnyebb. Inkább csak az, hogy már nyilván nem fogod lejjebb adni, illetve van tapaszgalazod arról, hogy mi az amit szeretnél, és mi az amit biztosan kizártnak tartasz egy kapcsolat szempontjából. Tehát válogatósabb leszel, és mersz is válogatósabb lenni.
2022. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!