Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karrierista nők! Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
5 éve nem volt férfi az életembe és időnként érzem a hiányát. Azonban nem tudom, hogy hol lehetne ismerkedni. Nem élek társasági életet és a tarskereső oldalakat a munkám miatt nem szívesen próbálom.

2022. márc. 15. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ismerkedj itt. Szia kedves karrierista nő!
2022. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj a helyesírási szótárral is.
2022. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
A több száz fős multinál, ahol dolgozom.
2022. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Elég ha itt leírod, hogy hány éves vagy, és milyen pasit preferálsz.

Rögtön fogsz kapni egy csomó privát üzenetet. :)

2022. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Neten oróbáltam de ott nehéz a sok barom kozt mint tùt a szénakazalban egy normalisat talalni.

En megtaláltam ugyan 2 évembe kerult(addig voltam szingli)de 1 év muova vége lett



Azota gyerekkori kapcsolatokbol meg haver ismerőse, tesojának haverja, meg ilyenekbol keresek csak párt.


(Mivel akiket az élet dob tehát nem az en köreim barátaim izlésem hanem pl kollega az hozzam mégcsak nem is passzol de nyomul. Nyomulnak az elhizott meg hazas kollegák meg büdös száju portások stb


A saját gyerekkori vagy haveri körömet szélesítem csak. Abbol "élek"



Most is olyannal járok aki tizenévesen d.gott. csak most valodi szerelem van es nem csak tiniszex.

2022. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
*próbáltam
2022. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég kiírnia itt gyakorira egy kérdést, majd mögé írni, hogy "L", és már jönnek a jelentkezők. Ha ezt az ismerkedés, vagy a felnőtt párkapcsolatok topikba írja, akkor már csak hátra kell dőlni, várni, és válogatni.
2022. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Azért ne felejtsük el kedves kommentelők hogy a kérdező valószínűleg NORMÁLIS partnert keres magának. Lehet csak én vagyok szerencsétlen, de akik eddig rámírtak itt gyakorin mind idióták voltak.

Nem olyan nagy dolog 2 perc alatt összejönni valakivel, ám normálist találni már annál inkább

2022. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

#8


"akik eddig rámírtak itt gyakorin mind idióták voltak"

Zsák a foltját megtalálja.

2022. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

9!

Na ez egy érdekes felvetés, végre valami amiről lehet témázni ;)

Fejtsd ki kérlek, hogy miért vagyok idióta? :)

2022. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!