Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fèrfiak ha nővel ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak ha nővel ismerkedtek ès nem a szex kapcsolat a lènyeg mik èrdekelnek egy nőben?

Figyelt kérdés

Ha egy nő nem szex kapcsolatra kell milyen tèmák dolgok azok amik èrdekelnek titeket egy nőben?


Mennyire vagy milyen jelleggel èrdekel egy nő èlete?



2022. dec. 28. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Semmi
2022. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem szexkapcsolat, akkor komoly, tehát bármi érdekel vele kapcsolatban.


Hogyan lehet ilyen hülyeséget kérdezni? AMúgy szexkapcsolatos nővel is lehet bármiről beszélgetni.

2022. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem szexkapcsolatra nem nő is jó!
2022. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem hülyesèg mert nem tudom hogy mennyire normális az hogy van egy pasi az èletemben, elvileg nem szexre kellek neki nagy szavak tőle hogy szeret, de a tettei másabbak velem szemben.

Ès lehet arra is fogni csak mert pasi címmel ...

Ès honnan tudjam a pasik a nőkkel mennyire èrdeklödôek vagy sem ha nem segít nekem ebben senki?

2022. dec. 28. 19:40
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Drágám, minek feküdtel ki neki? Erre előbb kellett volna gondolni.
2022. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy kérdező úgy, hogy érdekli mi a fene történik veled, törődik veled és nem csak mondja, hogy szeret.

Ilyen egyszerű.

2022. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De ő azzal jön pasiból van neki csak ennyi futja fogadjam el ès kèsz jah ès ha az exeim rosszabul bántak velem akkor ő hozzájuk kèpest fő nyeremèny hiába voltam őszinte hogy nekem komoly kapcsolatom nem igazán volt csak szex kapcsolatom ès kèsz de ő is csak azt mondja hogy abban vagyunk de ennyi ès hidjem el hogy pasiból van ès ennyi futja tőle?

Ès azt kèrdezgette hogy mások hogy bántak velem stb de mondtam neki nem másokat kell nèzni hanem magunkat hogy mi hogy bánunk egymással.


A közönyössêgèvel pedig lelkileg meg öl engem.

2022. dec. 28. 19:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

De mit vársz olyan pasastol aki elintezi azzal, hogy pasibol van? :D


Tudod ez ultra gáz kifogás, mert léteznek érzelmes férfiak, nem kisfiúk, merthogy a fazon egy éretlen, hazug alak, aki tudja, hogy manipulációval eléri, hogy bármikor feküdj.

Viszont ha megun, azonnal ki fog rakni, úgyhogy vagy összeszeded magad és te teszel pontot a végére ennek az egyoldalúan működő "kapcsolatnak" vagy megvarod, míg ő teszi meg, te döntésed... 🤷‍♀️

2022. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de van párom és baromira nem ez volt a mi esetünkben. Érdekelte őt minden. Mi van velem, hogy érzem magam, hogyan gondolkodom. Tudod, ami ahhoz kell, hogy eldönthesse, összeillünk-e, illetve alkalmas lennék-e számára hosszútávú kapcsolatra.


Főzött nekem, nagyon figyelmes volt, bókolt, megtett rengeteg dolgot csak úgy, pl kaptam egy könyvet, ami nagyon illett hozzám és az érdeklődési körömhöz (nagyon specifikus dolog, ha valaki felszínesen ismer vagy nem figyel, nem tudta volna ezt az infót). Megjegyezte a lényegtelen apróságokat is rólam, pl kedvenc állat, szín. Nem sürgetett, nyíltan kommunikált. Nem játszmázott.


Az nem baj, ha érdekli a szex veled. Az igen, ha csak az.

2022. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a kérdésedre válasz, de az nem normális, ha valakinek olyan kapcsolata van egy nővel, hogy csak a szex érdekli benne.

Én is férfi vagyok.

2022. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!