Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy egy terhes egyedülálló anya 3 gyerekkel 3 különböző apától talál magának palit néhány hónapos kapcsolatra? Mitől ilyen kapós?

Figyelt kérdés
Mínusz 0,3 éves gyerekkel a hasában is össze tud hozni egy kapcsolatot. Nem semmi. Mi lehet a sikerének titka?

2022. dec. 31. 16:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Csalnak ezek mindenkit is.nem a nő hibaja. Megcsalasra amugysincs indok.
2022. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is jó lenne már ilyen nő is. Akármilyen. Csak dugni lehessen már végre.
2022. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Engem hasonlò növel csaltak meg :(

Mèg csak megindokolni sem tudta miért pedig elfogadtam volna a kritikàt ha szebb szerinte vagy jobb az àgyban vagy bàrmi.

Azòta nem talàlom önmagam egy pöcegödörnek érzem az életem.

2022. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9%

13-as, nem jövünk össze dugni egy jót? Kicsit kikapcsolódunk.

12#

2022. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem keresek alkalmi szexet , azért köszi.
2022. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
9%

15-ös. Kár. De lehet rendszeres is😉

14#

2022. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
29%

Mi megbeszéltük otthon, hogy néha kiélhetjük magunkat. Ennek már 18 éve. Egyben a család, a lehető legnagyobb az összhang, van lendület, boldogság. Egyikőnk sem lépett ki, én csak és kizárólag ugyancsak házas nőkkel voltam néha-néha. Egyikőnk sem akart többet, a család szentsége mindenek előtt.


Holott, otthon is szuper minden, de idővel képtelenség megadni azt a fajta izgalmat, érzést. A másik meg az, hogy engem izgat és felpörget a gondolta hogy a feleségem is kívánatos nő, meg a szeretőm is. Nem kell választanom, nincs kényszer. Évente 6-7 külön út, na jó inkább havonta egy. Sosem éreztem magam ennyire egyben, van életkedv, mindenem megvan!

2022. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Az semmi. Én olyan 37 éves, 3 gyerekes, fogatlan, Vámpír Ági (Mónika Show) stílúsú nőt ismerek, akinek 21 éves a harmadik férje. 2 éve házasok.

Valamiért buknak rá a fiatal srácok

2022. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Elég igénytelen fazon lehet, akinek ez is megfelel. Vagy nagyon el van keseredve.

N

2023. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
67%

Mindeíg a csaló pasi a szemétláda. Jééé :-)

De hogy miért jutott odáig hogy csaljon azt nem nézi-kérdezi senki, ugyebár ? Pedig sokuk tudna mesélni, hogy miért.

2023. jan. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!