Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan gamer fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan gamer fiúkkal ismerkedni, akik nem épp átlag alatti kinézetűek?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek, nem azt állítom, hogy legyen top modell, se azt, hogy minden gamer átlag alatti kinézetű. De tapasztalataim során (egyetem és Tinder) akit eddig jófej gamernek tartottam ahhoz egyszerűen nem tudtam külsőleg vonzódni és nyilván valamennyire szüksége segy párkapcsolathoz a külső tetszése. Vagy csak imádkozzak, hogy Tinderen megtalál? Van más platform, ahol több ilyen emberrel ismerkedhetnék? (Játékon belül esélytelen)
2023. jan. 1. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az a tapasztalatom, hogy gyakorlatilag a 20-30 kozotti korosztaly kb 70%-a valamennyit jatszik, kulsotol fuggetlenul. Ha olyat akarsz, aki 0-24 lolozik, az nyilvan nem lesz egy vonzo egyen.
2023. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem 0-24-ben játszó párkapcsolatra vágyom. :) De Tinderen egyelőre nem sok embert láttam. Inkább az edzőteremmel jön mindenki.
2023. jan. 1. 22:13
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
2. A kocsmába keresgélj inkább.
2023. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Jelen
2023. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hat, én szoktam játszani de ha felmennék tinderre biztos hogy nem ezt írnam magamról. Ertem en hogy van 1-2 lány akinek ez tetszik, de a többségnek az edzes szimpatikusabb.


Szóval ha gamerekkel akarsz ismerkedni akkor írd ki magadról ezt, és majdcsak betalálnak. A másik lehetőség hogy játekon belül, de ott meg a külsőt nem látod annyira. Vagy ha már volt bátorságod itt kiírni lányként kérdést akkor válaszolhatsz a privátokra/válaszokra ha nagyon sok időd van.

2023. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gamer csoportokban, akár játék során is megismerkedhetsz vele.

Nekem sok ilyen tapasztalatom van.

2023. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyok ragyogok ...
2023. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
itt vagyok baba :D
2023. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Csak ne az ilyen low skilled bot palit akarj fellszedni aki az utolso helyen vegez ...
2023. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Felszínes vagy?
2023. jan. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!