Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem működik a Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működik a Facebook társkereső?

Figyelt kérdés
Ma úgy döntöttem, hogy kipróbálom a Facebook társkeresőjét. Minden jól ment, aztán egy idő után nem engedte balra húzni az embereket és teljesen kilépett. Akárhányszor léptem vissza, ugyanez történt. Ha viszont jobbra húzom, az egy ideig működik, aztán ha balra húzom megint rossz. Nem igazán akarok hamis reményt kelteni ezekben az emberekben, akiket csak azért húztam jobbra, hogy jöjjön a következő személy. Van valami napi limit? Hasonló történt valakivel a Facebookon? Nem tudom hogy meg-e javul e, de tudtok ajánlani jó társkereső appokat, még eléggé kezdő vagyok ebben.

2023. jan. 3. 03:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Van napi limit igen, valamennyire többet lehet huzigálni, mint a Tinderen.
2023. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!