Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtek meg azok akiket látok manapság párokat, mik a leggyakoribb helyek amiket tudtok?

Figyelt kérdés
Tudom lerágott csont de nekem pl. semmi lehetőségem nincsen ismerkedni. Tinder nem az én világom, munkahelyen nincs lehetőségem, konditeremben sem igazán. Szórakozóhelyekre meg nem járok.

2023. jan. 3. 20:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és Facebookok pedig 5/5 lány nem írt vissza pedig helyesebb vagyok
2023. jan. 3. 20:45
 2/10 A kérdező kommentje:
27/F
2023. jan. 3. 20:46
 3/10 anonim ***** válasza:

"látok"


Honnan tudnánk, hogy akiket te látsz, hogyan ismerkedtek meg...?

2023. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy látom őket, nem virtuális világ :D
2023. jan. 3. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerkedős estek, közösségi programok amiken van esélyed, máshol szerintem nagyon alacsony.


A legnagyobb eséllyel közös ismerősök által lehet, minden más nagyon nehéz.

2023. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Facen olyannak is írtam akivel voltak közös ismerősök de nem reagált. Túl nagy effort lenne egy bocsi de nem érdekel-t írni
2023. jan. 3. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Boztos alamuszi vagy
2023. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5/5, ez azt jelenti hogy 5 lánynál próbálkoztál? hát akkor hajrá, írj még többnek, én ott ismertem meg a barátnőm, igaz, mi évekkel ezelőtt egy évfolyamba jártunk, de sose beszéltünk egy szót se, előtte a nevét se tudtam, szóval nem sokat jelent ez az "előzmény" :D
2023. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 "nem sokat jelent ez az előzmény" - Hogyne jelentene sokat? Ne bizonygassuk az ellenkezőjét a kérdezőnek. Mondhatni a bizalmi alapot, kapcsolódási pontot jelenti ami nélkül aligha kezdtetek volna egymással írkálni vagy beszélgetni. Ebből is látszik, a közös pontok (múlt, iskola, munkahely, érdeklődés stb) igen nagy befolyással bírnak.
2023. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 elmondása szerint azért válaszolt nekem, mert érdeklődő voltam, elmondtam mit szeretnék, nem csak egy "szia", ő konkrétan a létezésemről se tudott ezelőtt, én is csak futólag láttam, ettől függetlenül persze közrejátszhat hogy emiatt nagyobb bizalommal válaszol, de én nem úgy éreztem
2023. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!