Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jó pasik hogyhogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó pasik hogyhogy jobban tapadnak, mint a nem jók?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél és így kapcsolatokban azt tűnt fel, hogy amíg egy szingli értelmes helyes sikeres srác sokkal többet belead az ismerkedésbe is érzelmileg, a kapcsolatba is, sűrűn hívnak, írnak, szinte tapadnak, addig a nem jó vagy kevésbé jó pasik (csúnyábbak, vagy átlagosak, átlagos kötelező, szinte utált munkahellyel, unott élettel)randira is alig akarnának hívni, ha nagynehezen el is hívnak, semmire nem hívnak meg, nem tapadnak, érzelmeg szinte közömbösek, szókincsük alig van, alig lehet velük egy jót beszélgetni, a jó pasikkal meg valahogy ezeregy téma, interaktív, élénk kommunikáció van.

Vagy ez tesztoszteron függő lenne?



#átlag #átlag felettiek
2023. jan. 4. 17:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
A csúnyák zárkózottak az elutasítások miatt
2023. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%

Igen, a jó pasik mind tanultak, értelmesek, gazdag szókinccsel. Humorosak, jól tájékozottak, megérzik a női lélek legapróbb rezdüléseit is és pillanatok alatt rá tudnak hangolódni.

Ellenben az átlagos és csúnya pasik képzetlenek, demotiváltak, minden mondatban kötőszóként használják a bazzeg szót, érzelmileg éretlenek és nagyon nehéz velük közös témát találni.

Gondolom ez volt a kérdésedbe rejtett mondandó lényege, úgyhogy akár ugorhatunk is.:)

2023. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem vettem észre ilyen összefüggést.
2023. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%

Még egy ilyen hülye kérdést.😂

Azért beszélgetsz a jó pasival többet meg mélyebben mert tetszik neked és nem csak annyit válaszolsz neki, hogy igen/nem, ahha, persze. Hanem érdeklődsz, vissza kérdezel.

Aki meg nem szimpatikus neked az meg nem érdekel. Teperhet szegény srác, ha tényleg csak 1 oldalú marad a beszélgetés..

Na meg alapból miért ismerkednél beszélgetnél olyan sráccal aki neked nem jön be? Érdekes egy nőstény egyed vagy Te..

2023. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
55%
2 Hiaba puffogsz, ez az esetek nagy reszeben igy van. Az atlagos(nal rosszabb) sracok nem tudjak altalaban normalisan kifejezni magukat, fogalmuk sincs, mit mondjanak vagy irjanak, nem eleg lazak az ismerkedeshez, ha akarnak is foglalkozni a novel, nem ugy mukodik naluk a dolog, hogy fogjak magukat es rairnak, hanem 20 orat gondolkodnak, hogy mit irjanak, aztan vegul semmi nem lesz belole. Minden a szorongasra meg a tevkepzetekre vezetheto vissza, mig egy normalis, altalaban sikeres srac nem szorong es gondol tul dolgokat, csak csinalja, ami az eszebe jut. Ha at akarja karolni a lanyt, azt csinalja, ha meghivja, akkor nem azon topreng, hogy biztos csak az ingyenkajapia miatt randizik velem, stb.
2023. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

#5: De ha ez így van, akkor mégis azoknak van igaza, akik a genetikára fogják a sikertelenségüket, nem?

Ha nem vagy jóképű, akkor az egyben azt is jelenti, hogy nem tudsz a nőkkel bánni. Ami azért van, mert nem tanultad meg, ami azért van, mert életedben mellőztek a lányok, ami azért van, mert nem vagy elég jó pasi. Most akkor végülis hogy is van ez?

2023. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

6 Nem tudom, de ha visszagondolok az altalanos iskola azon korszakara, amikor meg nem volt ez tema, hogy randizas, akkor is voltak nyomi sracok, NEM a lanyok miatt valtak azza. Sot, gyerekkorban altalaban a gyengebbeket eloszor a sajat nemenek tagjai kezdik el bsztatni, nem az ellenkezo nem. Es ilyenkor altalaban meg kanyarban sincs az, ki hogy nez ki, mert azert a 8-11 evesek kozott ez meg annyira nem egyertelmu, ilyenkor meg barkibol lehet barmi es kb csak az alapjan itelik meg egymast a gyerekek, ki mennyire jo fej, vicces, stb. Vannak csendes gyerekek, ok lesznek leszarva, mindegy hogy neznek ki.

Olyanra nem tudok neked peldat, aki gyerekkoratol kezdve egy jokedvu, baratkozos, eleinte magabiztos es beszedes ember lett volna, aki az ellenkezo nemmel kapcsolatos tapasztalatai miatt epult volna le.

2023. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%

Ja, folytatom, a kulsore meg nyilvan ugy lehet ez hatassal, hogy akit kikozositenek, az eleve elkezd egy ellenszenvet erezni a tobbiek irant, nem fogja kovetni a divatot, nem jar el edzeni, mert inkabb otthonulos, mivel nem tartozik a “csapathoz”, ezert nem tanul meg sok mindent, es amit hall is azt is eliteli.

Kb elhanyagolhato szazaleka a ferfiaknak az, aki CSAK ES KIZAROLAG az arcszerkezete miatt lenne ronda es emiatt ne talalna part. Altalaban minden mas az ok, szar ruhak, bena haj, apolatlan bor, gorbe hat, extrem esetekben rossz fogak, elhizas, stb. Ezek altalaban mind azokra a sracokra (es lanyokra) jellemzoek, akiket kikozositettek az iskolaban. (Amit mint irtam, altalaban a sajat nemehez tartozo egyenek kezdenek el.)

2023. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Igazából én átlagos srácot szeretnék, nem olyat akire más nők tapadnak.

Ismerkedem, csetelek beszélgetek, és rosszul esik, hogy amíg egy jó pasi kapva kap az aljalmon, keres, hív, meghív, randi után azonnal ír, már témák tömkelege van, kifogyhatatlan kommunikáció, addog egy átlagsrác akivel valóban szeretnék ismerkedni, nyögvenyelve hív randira vagy ezt is nekem kéne szóba hozni, heti egyszer írnak egy jóreggeltet, és ez megy.

Nyugodt párkapcsolatot szeretnék, a jó pasikkal nem hiányozna nekem az, hogy tapadnak rájuk mellettem is, és kísertéseknek vannak folyamat kitéve, ha hűek is.

Kapcsolatokban ez nekem probléma, nem tetszik, hogy hajtanak rájuk.

Egy nyugodt kiegyensúlyozott kapcsolatot szeretnék egy nyugodt átlagpasival. De azok meg elnéznek felettem valahogy

2023. jan. 4. 18:25
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nem jó pasi tapadós annak rendőrség a vége :D
2023. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!