Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jó pasik hogyhogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó pasik hogyhogy jobban tapadnak, mint a nem jók?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél és így kapcsolatokban azt tűnt fel, hogy amíg egy szingli értelmes helyes sikeres srác sokkal többet belead az ismerkedésbe is érzelmileg, a kapcsolatba is, sűrűn hívnak, írnak, szinte tapadnak, addig a nem jó vagy kevésbé jó pasik (csúnyábbak, vagy átlagosak, átlagos kötelező, szinte utált munkahellyel, unott élettel)randira is alig akarnának hívni, ha nagynehezen el is hívnak, semmire nem hívnak meg, nem tapadnak, érzelmeg szinte közömbösek, szókincsük alig van, alig lehet velük egy jót beszélgetni, a jó pasikkal meg valahogy ezeregy téma, interaktív, élénk kommunikáció van.

Vagy ez tesztoszteron függő lenne?



#átlag #átlag felettiek
2023. jan. 4. 17:33
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Szerintem átlagos vagyok.

Az, hogy mások milyennek látnak, változó. (A külsőm is változó, válzozó a stílusom, ruhatáram, hajam, minden)

Vannak akik bombanőnek tartanak, mások rám sem néznek.


Az szerintem hogy egy pasi nyomul e vagy nem, szerintem nem a nőtől függ sok esetben hanem a pasitol. Pl nyitott e kaocsolatra, szingli e, ha igen, ismerkedik e egyáltalán, nyitott szocializált e, magába forduló vagy nem, tapadós típus vagy közönyös a másik nemmel, ezert is kezdtem el tesztoszteronta tippelni, mert szerintem azok a pasik hajtanak igazán akikben az magasan van, és azok észre is veszik az átlagisban is a NŐT, akikben alacsonyan van a tesztoszteron szint, azok meg lehet egy nőt se vesznek észre.

2023. jan. 5. 10:53
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Amiben otthonosan mozgok, abban sokkal bátrabban, magabiztosabban tudok döntéseket hozni. Ez az élet minden területén így van. De ez nem jelenti azt, hogy amiben eddig kevés a rutinom, abban rossz, vagy akár csak átlagnál gyengébb lennék. Ki kell próbálni.:)
2023. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem itt a tesztoszteronnak az ismerkedéshez semmi köze.. Minden pasi kanos úgy kb. mindig. A tesztoszteron csak a férfi kinézetét befolyásolja ami a nők számára vonzó..
2023. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!