Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondoljàk azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljàk azt a férfiak hogy ez a csajozós stílus bejön?

Figyelt kérdés

Mint az így jártam anyátokban Barney csinálja... mond minden hülyeséget pl.: űrhajós, orvos stb hazudozik össze-vissza.

Én is tapasztaltam már hogy ilyen fa*zsagokat mondanak.

Ennyire nem nézik embernek a nőt, nem tisztelik?


2023. jan. 5. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mert van, akinek bejön...
2023. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Figyelj csak Kérdező cica, NASA feliratú pulcsi van rajtam szóval én becsszóra tényleg űrhajós vagyok. Van kedved elugrani velem a holdra egy romantikus pezsgőzős randira? Becsszóra nem lesz benne partidrog.
2023. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sajnos ez akármilyen undorító is, valószínűleg bejön. Ismertem - még régebben - egy fazont, aki elmesélte, hogy egy kamu VIP kártyával és némi szar dumával miket ellehet érni. Igaz jellemre egy rakás szar volt az adott személy, tipikusan az "éjszaka közepén és sötét pincében is napszemüvegben feszítek" karakter.
2023. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Miért, a csajok a sikeres pasikra buknak, nem?
2023. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolják ezt a férfiak, esetleg néhány férfi.
2023. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért mi elhisszük rólatok, hogy tényleg naiv, butuskák vagytok, akik mindezt elhiszitek meg annyira becsiccsentetek egy pohár bortól, hogy olyasmit csináltok velünk, amit soha ezelőtt egyetlen férfi nem hozott ki belőletek, csak nekünk sikerült.


Mert az ismerkedés nem a szövegen múlik, az csak szerepjátszás. Ha kellően vonzónak tartanak, akkor szinte bármilyen dumával célt lehet érni, ami nem nagyon cringe, ha viszont nem ütöd meg a mércét, akkor a legjobbfej partiarc is lehetsz, aki egész este szórakoztatod a hölgykoszorút, talán még kapsz is tőlük 1-2 potya italmeghívást meg beülhetsz ingyen a taxijukba, ami téged is hazadob, de azon túl, hogy Instán bekövetheted őket nem igazán jutsz tovább. Persze önmenedzselésre kiváló, mert a külvilág csak annyit lát, hogy egy csajtársasággal távozol mindig és feltűnően viháncolnak és jól érzik magukat körülötted. Közben elterelődik a figyelem azokról, akik ténylegesen sikert érnek el, de nem látványosan.

2023. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!