Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 27 éves szűz férfi vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves szűz férfi vagyok. Az a helyzet lehetett volna már a módom az elvesztésre,de leblokkoltam egy prostituáltnál. Ez óriási traumát okozott bennem.Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés
Értelmes , segítőkész válaszokat kérnék. Bunkó megjegyzések nem kellenek. Építő jellegű kritikák lehetnek.

2023. jan. 6. 14:20
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Nekem évekkel ezelőtt olyan rossz hangulatom volt, hogy úgy mentem fősuliba, hogy ma remélem senki nem szól hozzám és én se senkihez. Hát nem aznap lett volna 2 óriási lehetőségem is csajozni?
2023. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
47%

Én azt nem értem, hogy egy K*rva hogy hagy a férfiakban jó első élményt.


Ez mind a két nem számára sorsdöntő a továbbiakban.


Aztán persze jönnek azzal, hogy a nőknek könnyebb elveszíteni. De milyen áron? Olyannal aki nem törődik a másikkal? Ugyan már..

2023. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
74%

Én meg 39 évesen vesztettem el. Egyszerűen azért, mert a megfelelő nővel akartam. Amúgy lett volna lehetőségem. Prostival eleve nem akartam, pedig nem egyszer leszólítottak már. Nekem ez érzelmi dolog is, nem akartam olyannal, akinek ez pusztán egy munka, amit két nap múlva el is felejt.

Aztán volt olyan, akit megfelelőnek tartottam volna, de ő meg aszexuális volt.

Olyan is volt, akivel simán megtehettem volna, rendes lány volt, csak épp nagyon egyoldalúak voltak az érzelmek. (Ő belém volt esve, részemről viszont semmi érzelmi vonzalom nem volt.) Kihasználni meg nem akartam.

Mondjuk 35 fölött már bántam, hogy nem tettem meg, amikor lehetőségem lett volna rá, de így utólag egyáltalán nem bánom. A lehető legtökéletesebben történt, álmaimban sem tudtam volna jobbat elképzelni. Azt mondom, jobban jártam, mintha 18 évesen elveszítettem volna.

2023. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
74%
10: ennyi egyébként. Rutinosabb leszel idővel a prostik terén. Igaz, ez a "civil" nőknél nem éppen egy jó pont, de ez már a te életed, te döntésed. Az biztos, hogy ha kiismered az ő világukat, előbb-utóbb menni fog.
2023. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban 23F
2023. jan. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 Oldfire ***** válasza:
100%
Egy, két sikertelen próbálkozás után sem/nem szabad feladni. Bár én nem prostinál próbáltam volna az elsőt. Ahol nincs érzelem.
2023. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Pszichoterápián gondolkodom. Bízom benne az segíthet.
2023. jan. 7. 12:37
 18/46 anonim ***** válasza:
75%
Én ezt nem értem..mindenki akkor fekszik össze élete nőjével mikor akar, ez nem verseny, plánr nem kúrvával es pont az elsőt, aminek meg kell adni a módját.Dugni az állat is tud, a szeretkezés viszont teljesen másról szól, én nem ítélem el aki nem adja alább és vár amíg megérkezik az ideális jelölt.
2023. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
32%
18 ja oersze meg kell adni.. én rendes nővel szexeltem először és tökre beégtem. Utàna hallgattam tőle h miért voltam béna meg igazàn nem szabadott volna elizgulnom.. Ha elmentem volna egy prostihoz lehet nála blokkolok le 1-2x és a csajnál màr ment volna.. Szóval hivd fel menj el , dugd meg..kérd h tanìtson és ha lesz nőd akkor meg vele az érzelmesebb szexet megtanulod , a lényeg menni fog
2023. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
csak szolidan vágj bele előbb masszázs.. simogatod kicsit.. a többi jön magától.
2023. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!