Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 27 éves szűz férfi vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves szűz férfi vagyok. Az a helyzet lehetett volna már a módom az elvesztésre,de leblokkoltam egy prostituáltnál. Ez óriási traumát okozott bennem.Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés
Értelmes , segítőkész válaszokat kérnék. Bunkó megjegyzések nem kellenek. Építő jellegű kritikák lehetnek.

2023. jan. 6. 14:20
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
23%
Túl misztifikáljátok ezt a szex dolgot.Én pl.nem csak szex miatt ismerkedem egy nővel, hanem a női társaság miatt,legyen kivel lógni.A szex magában kevés, bár nem vagyunk egyformák, valakinek csak a szex miatt van párkapcsolata, csak ugye egy nap 24órából áll.
2023. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
50%
30: aha, és manapság ki nem az? Mindegyik csajnak van telefonja, mehet fel Instagramra az egész élete, lehet beszedni a lájkokat meg a pénzes pasikat. Csak smink kérdése az egész.
2023. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
50%
31-es és ez most a kérdezőnek miben is segít? vagy miben kapcsolódik ehhez az ügyhöz?
2023. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

31.


Erre valóak a barátok, (haverok, cimborák, volt cellatársak, unokatestvérek - a nem kívánt törlendő) akár még kollégák is, ha olyan a légkör.

2023. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
0%
literally semmi értelme annak amiket írsz :D ez a gyakori hahó... pff én nem értem az embereket
2023. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
75%
34 es.Majd ha felnősz rájössz, egy párkapcsolatban a szex magában kevés, csomó más dolognak is passzolnia kell egy komoly kapcsolathoz.A barátok, haverok nem lelki társak mint a párod lenne egy ideális esetben a haverjába nem lesz szerelmes az ember, szerelmes pedig nem a szex miatt leszel valaki e, hanem a személyisége a kisugárzása miatt, ha egyszer megismersz egy ilyen nőt a szex másodlagos lesz..😁
2023. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
50%

36.


Ismertem - és kapcsolatban is voltam - olyannal akinél ez a lelki dolog volt meg.


Ismertem - és voltam - olyannal, akivel csak a testiség volt meg.


De a kettő együtt? Ugyan már, ehhez szerencse kell. Extrém mértékű szerencse. Vagy heti szinten kell váltogatni azt, akivel vagy és akkor talán a nagy számok törvénye alapján pont belenyúlsz a halmaz metszetébe.

2023. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

32. Én sem vagyok az. Edzek, figyelek az étkezésre, közben kocka is vagyok és érdekelnek az autók, motorok. A párommal szoktunk játszani online és társast is. Azt most decemberben újítottam be, bár az egyik picit melléfogás volt. (egy kártyajáték.)


Lelkileg passzolunk, mivel ő is érzelmes és én is. Talán nekem most picit nagyobb a libidóm, mivel sokat idegeskedik az egyetem és a vizsgák miatt.

Mondjuk amikor kettesben vagyunk, igyekszem nem 0-24 kívánni hogy tudjunk sorozatot vagy filmet is nézni. :D



Szóval nekem ő az, aki a mindenem és igazából vonzani sem tud más, legfőképp nem érdekelni, de semmilyen szinten sem. Egyszerűen nem tud senki sem vele versenyezni.. :)


Ja és ezt 37-esnek is ajánlom. Én vagyok neki az első és remélem az utolsó is. Nőként büszke vagyok magamra, hogy önálló vagyok, de nem hazisarkany. Mi mind a két szempontból passzolunk. :)

2023. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

38.


Most remélem nem fogod félreérteni, mert nem támadásnak szánom, de nőként azért ez az ismerkedés valamivel egyszerűbb. A párválasztás nem, de az ismerkedés igen. Fordítva viszont ez a legkeményebb része, valahogy "jobbnak tűnni", mint a valóság, mert az általában "nem elég jó" hozzá. Sok dolgot el kell titkolni, valahogy előtérbe helyezni a kevés jótulajdonságot - nem egyszerű. Főleg, ha épp kiderül arról, aki szimpatikus, hogy ő a nemi szerepeket régiesen látja. Mondjuk az a legrosszabb forgatókönyv, mert nem vagyok klasszikus férfi-minta, de időnként szinte semmilyen sem.


Bocsi, ha ennek nem volt most értelme, fáradtságot érzek, ilyenkor a fogalmazás sem megy jól.

2023. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

39. Erre csak azt tudom mondani, hogy sosem voltam cicababa, sosem volt modell alkatom. Husis vagyok, izmos. A célom most -15kg és egészségesnek lenni.


Azért bőven megkaptam már minden szitokszót, nem volt könnyű nekem sem ismerkedni. 👍

2023. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!