Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is ennyire undorítóan gondolkodnak a nők a férfiakról?

Figyelt kérdés
Itt gyakorin ha van egy kérdés egy férfiról, aki nem tökéletes, például nem keres jól, alacsony, nem sportos, bármi, egyből olyan gyomorforgatóan gusztustalan, hányingert keltően mocskolják az itteni nők, hogy az hihetetlen. Remélem csak ezen az oldalon lévő mentális beteg nők ilyenek, a valóságban ugye ennyire nem durva a helyzet?
2023. jan. 6. 17:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Akció - reakció, barátom...
2023. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk én nőként eleve férfipárti vagyok de tényleg szoktam szörnyülködni egyes női válaszokon.
2023. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
15%

A valóság más.


Itt a neten sok az idegbeteg nő. Megcsaltak, elhagyottak, nettó idióták, drogosok, alkeszok, meg ilyen kamuértelmiségi irodista cafatok, aki várják a fehér BMW-s brókert, mert nekik JÁR!


Valójában meg milyen nyomorék élete van a legtöbb nőnek, mikor vibrátort használnak, pasi helyett?

2023. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
A valóságban is vannak kedves nők, meg hülye nők is. Ahogy itt. Én pl. soha nem mocskolok itt se egyetlen férfit sem, kivéve, ha az arrogáns, nőgyűlölő stílusa miatt esetleg megérdemli. Bár kifejezettem mocskolódni akkor sem szoktam.
2023. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Linkelj.
2023. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nem kell messzire menni példáért, itt van egy kérdés fél órája:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Válaszok:


"Kéne a francnak ez a két hulladék."


"Általában azoknál nincs kéznél "használható nő", aki maga sem használható. 😆"


"Nornalis no nem kezd olyan pasival, akinek gyereke van, es olyannal sem, aki kurvához jár"

2023. jan. 6. 17:48
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Nem a nők gondolkodnak undoritoan roluk, csak akik azok is.


Egyik pr.stizik, másik nem a csaladjaval van.

A nőknek ertelmes hű normalis kitarto ragaszkodo monogám pasi kell nem qrvazos családelhagyók meg a poligámok meg a homik meg.

2023. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Engem a fordítottja is rendkívül érdekelne, ugyanis az a tömény nőgyűlölet, lenézés, mocskolás, amit az itt összesereglett, magukat férfinak nevező egyedek lenyomnak, az szintúgy gyomorforgató és minősíthetetlen.


Amúgy tapasztalat alapján szerencsére nem ez megy a valóságban is, mint ami itt. Nyilván vannak ilyenek is, de én koránt sem tapasztalom akkora mértékben, mint a gyk-n. Neten mindenkinek nagy a szája, legalábbis nagyobb. Vannak olyan nők, akik így beszélnek és vannak ilyen férfiak is. Ez nem “nem specifikus” jelenség, hogy csak a nőkre vagy csak a férfiakra jellemző. Ez embertől függ.


A linkelt kérdésnél a hulladékos komment pont ilyen. Nincs azzal baj, ha valakinek egyik férfi sem opció a felvázoltak közül, de attól még nem kell így beszélni senkiről. Ezzel egyetértek. Viszont már a kérdésben is ott van a nők (burkolt) lenézése: “nincs kéznél használható nő”. Ne haragudj, de ez a megfogalmazás is gáz és meglehetősen hányinger keltő. Nekem legalábbis mindenképpen. Mi az, hogy használható nő? Nem tárgyakról beszélünk, hanem érző, gondolkodó emberekről! Nincs nő, akit “használhatnék”, magyarul megdughatnék, ezért inkább prostizok..

Aki azt írta, hogy normális nő nem kezd gyerekes pasival, se olyannal, aki krvákhoz jár, nos azzal egyet tudok érteni és nem látom ebben mi a gyomorforgató. Én sem kezdenék soha gyerekes férfival és az sem lenne imponáló, ha tudnám rendszeresen krvázik.

2023. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
A gyakori és a valóság olykor két külön fogalom - nem érdemes túl komolyan venni.
2023. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Abban mi a gyomorforgató, hogy nem szeretnék küszködni egy pasi mellett? :D


Az hol mocskolódás, hogy egy nő kijelenti, hogy ő szeretne magas pasit vagy gazdag pasit vagy legalább egy olyat, akinek nem az robbantja ki a bankszámláját, hogy el kell menni vacsorázni valahová.

Semmi jutalom nem jár a nyomorért.

2023. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!