Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti tuĐjátok, hogy melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti tuĐjátok, hogy melyik férfi megy el néhanapján prostihoz?

Figyelt kérdés

A legtöbb nő elutasítaná ezt a férfit, de vajon a valóságban tudnának-e a bűneiről:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



2023. jan. 7. 09:43
A kérdező szavazást indított:
Tudom.
Nem tudom.
11 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Sejtem.
2023. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Azt konkrétan nem, hogy prostihoz jár, de az említett kérdésben a "nincs kéznél megfelelő nő" hozzáállás azért le fog jönni randikon is. Ahogy legkésőbb a kapcsolat alatt kibukik az is, ha a szex, mint állandó szükséglet él a pasi fejében (amit ugye korábban a krva kielégített), illetve, ha a szex neki a kiveszem, beteszem párszor, aztán neked is annyi időd volt, mint nekem elmenni stílusban zajlik. Vagy, ha képtelen felfogni, hogy aznap én nem fogok vele lefeküdni stb.

Tehát, előbb, utóbb kibukik, ha nem úgy áll a szexhez, ahogy az normális lenne. És ebből se biztos, hogy korábban krvázott, de aki igen, annak kb ez a felfogása. A nő csak tegye szét a lábát szépen, mert nekem áll a bré.

Nálam nem a prosti a kizáró tényező, az csak egy jó alap a szelektáláshoz, mert, ha valakinek normális az ilyesmi, azzal tuti nem egymást keressük. A kizáró tényező a fentebb említett hozzáállás, ahol a szex nem egy közös élmény, egy játék a másik testével, hanem csak baszni tud az illető.

2023. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen emberek könnyen elszólják magukat. A prostizáshoz kell egy értékrend...
2023. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagyok "tisztánlátó" (clairvoyant), tehát nem mondanám meg róla, hogy na, ez prostizik, de a kisugárzása önkéntelenül taszítana / viszolyognék tőle (úgymond megérezném a rajta a "tisztátalanságot"). Amúgy is kb. egy kezemen meg tudom számolni, hány pasit éreztem vonzónak az elmúlt 5 évben.
2023. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

2. eleve hülyeségeket írsz. én tipikusan a "nincs kéznél nő" eset vagyok, és amikor ismerkedem valakivel, ez ki is derül, és nem szokta zavarni a másikat. eléggé kifordított, beteg értékrended van. én mondjuk már ebből a lekezelő értékrendedből sejteném, hogy nem téged kereslek :D Meg mi ez a kibukik dolog? Normális ismerkedésnél nem kell titkolózni, mert nem azt nézi bennem, mennyire tapasztalatlan vagyok, nem ettől lesz jó egy kapcsolat, ha valakinek hatalmas tapasztalata van.

a porstizás egy más kérdés, sosem feküdnék le prostival.

2023. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

5, akkor valamit nem jól vettél ki abból, amit írtam. A "nincs kéznél megfelelő nő" nem azt jelenti, hogy a másik tapasztalatlan. Akinek a szex annyi, hogy a "megfelelő nőbe" beledugom, az nem az én emberem. A szex ennél több kéne legyen. Sehol nem írtam arról, hogy ha valaki tapasztalatlan az gond. Arról írtam, hogy milyen az a hozzáállás a szexhez, ami számomra nem opció. Az, hogy ezt valaki úgy hozza, hogy naponta kefél prostikkal, vagy úgy, hogy minden hétvégén másik nőt szed fel buliknan, vagy épp úgy, hogy életében nőhöz nem ért, az mindegy. A hozzáállás a lényeg, ami szerintem eleve adott, ha valakinek kielégítő megfizetni azt, hogy a nő úgy tesz, mintha élvezné.

Tehát, az, hogy az adott ember prostizik, már eleve egy jó szűrő számomra.

Az meg, hogy elvileg nem hazudozunk ismerkedés közben... Ja elvileg. Ettől még gyakran más derül ki a végén.

Egyáltalán nem úgy értelmezted a hozzászólásom, ahogy azt szántam.

De lehet én vagyok sügér. Mutass rá, hogy hol írtam arról, amit te kivettél belőle.

2023. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem tudjuk, ezt a prostiktól kéne megkérdezni. Biztos hogy sokan ha meg is tették korábban, kamuznak róla.

Szerintem nincs vele baj, ha nem kattant rá annyira, hogy párkapcsolat mellett is prostizzon.

Na meg ott is nagy különbség van hogy bármilyen fogatlan útszéli, vagy luxusprosti alkalmanként. Nyilván nem vonzó dolog, de azt gondolom hogy mint sok minden az életben ez sem fekete vagy fehér.

2023. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Rengeteg olyan ember jár prostihoz, akiről nem is sejti a környezete.

Kisgyerekes családapák, férjek.

Ez pont ugyanolyan szolgáltatás, mint a fodrász.

2023. jan. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
8, akkor gondolom nem gáz, ha az asszony meg a medencés fiúhoz jár daueroltatni. 🤷‍♀️
2023. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
9-es: nézd, ha ettől érzi jól magát, és diszkréten csinálja, akkor nem tartom gáznak.
2023. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!