Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik az értékeid és mit vársz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az értékeid és mit vársz el a másiktól párkeresés terén?

Figyelt kérdés

Társkeresésben sokszor beszélünk elvárásokról, de ezek gyakran nem konkretizálódnak akár gátlások vagy akár kultúrális nyomás miatt.

Ugyanakkor nem csak az elvárások, de gyakran saját magunk és értékeink, státuszunk bemutatása is elmarad. Így meg aztán nehéz.

Az alábbi "adatlap" azt hivatott flemérni, hogy milyen típusú emberek milyen típusú embereket keresnek, tartanak ideálisnak.


3 szabály van:

1. Nyugodtan legyél gyarló. Számít a méret? A vagyon? Hogy szeresse a szájába venni? Hát igen, ezt gyakran nem szokták leírni a emberek, de attól még lehet, hogy komoly elvárás. Ez egy anonim oldal, nyugodtan írjátok bele ezeket is. Ha egyszer fonos, hát fontos.


2. Ne hazudj. Fölösleges. Ha valótlant állítasz akár magadról, akár az elvárásaidról, semmiféle közmegítélést nem fogsz befolyásolni vele, viszont magadnak hazudtál. Ha nem akarod leírni a valóságot, akkor inkább lépj tovább a következő kérdésre anélkül, hogy ide választ adtál volna. Nincs ezzel semmi baj.


3. Próbáljunk meg a pozitívumokra koncentrálni. Volt aki végig szídta saját magát önmaga bemutatásakor. Szinte kizártnak tartom, hogy az illetőnek ne legyen egyetlen pozitív tulajdonsága sem. Ha nagyon negatívumot akarsz írni, akkor ökölszabályként legyen az, hogy minden negatívumra jut 3 pozitívum is az adott kategóriában.


+1: Aki mindkét nemhez vonzódik, az duplikálja az "elvárások" részt és tüntesse fel melyik melyik nemre ovnatkozik.


Az "adatlap":


A Te adataid:

Nemem:

Szexuális orientációm:

Kor:

Magasság:

Testsúly:

Végzettség, foglalkozási terület:

Nettó jövedelem:

Küllemem főbb jellemzői:

Főbb belső tulajdonságok, értékek, dolgok, amiket fontosnak tartok:

Szabadidős tevékenységeim:

Egyéb értékeim:



Elvárásaim párkeresésben:

Kor:

Magasság:

Testsúly:

Végzettség, foglalkozás:

Nettó jövedelem:

Küllemmel kapcsolatos főbb elvárások:

Belső tulajdonságok, képességek, preferenciákkal kapcsolatos elvárások:

Egyéb elvárások:



2023. jan. 13. 11:47
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:

Minegy mintaként, itt az enyém:


Nemem: Férfi

Szexuális orientációm: Heteroszexuális

Kor: 29

Magasság: 172 cm

Testsúly: 86 kg (nem izomból)

Végzettség, foglalkozás: bölcsész Bsc, irodai munka

Nettó jövedelem: 370k

Küllemed főbb jellemzői, ha van:

Hosszú haj, szakáll, szemüveg, szőrös test.

Főbb belső tulajdonságok, miket szeretsz, miket tartasz fontosnak:

Empatikus, figyelmes, jellemzően introvertált, környezettudatos, pénzügyileg tudatos, egész humoros, egész kreatív, muzikális, emberközpontú, racionális, rend szerető

Szabadidős tevékenységek:

Olvasás, társasjátékozás, szerepjátszás, sétálás, keresztrejtvény fejtés, évente 1-2 alkalommal biciklitúrázás, kenutúrázás


Elvárások:

Kor: 25-29 év

Magasság: 155-170 cm

Testsúly: 50-60 kg

Végzettség, foglalkozás: nagyjából mindegy, de mentális munkát végezzen

Nettó jövedelem: min 230k

Küllemmel kapcsolatos főbb elvárások:

Vékony testalkat, csinos öltözködés (pl szeresse a szoknyákat), legyen formás feneke

Belső tulajdonságok, képességek, preferenciákkal kapcsolatos elvárások:

Legyen empatikus, figyelmes, legyen partyarc ha kell, de szeresse a csendes estéket is, legyen olvasott, tájékozott, családcentrikus, környezettudatos,pénzügyileg tudatos, liberális gondolkodású. Valamilyen művészetben legalább minimálisan jártas (pl hangszeren). Tudjon jól sütni-főzni. Klasszikus értelemben vett feminista (álljon ki magáért és a klasszikus sovinizmus ellen). Zenében mindegymit szeret, csak ne elektronikus zenét. Ne zavarja a rock/metál. Ne zavarja a szőrös férfi test. Legyen céltudatos. Tartsa alapnaka hűséget egy kapcsolatban.

Egyéb elvárások:

Legyen legalább 4 barátja akikkel rendszeresen találkozik

Ne zavarja, hogy rendszeresen találkozom a barátaimmal

Ne dohányozzon

Kb 30 éves korára akarjon gyereket, de összesen 2-t vagy 3-at.

Tudjon biciklizni, úszni

Szeresse, de legalábbis férjen bele neki az orális szex

2023. jan. 13. 11:47
 2/57 anonim ***** válasza:
7%

Jól nézek ki, kockás a hasam, nettó 500 fölött keresek, 180 cm fölött vagyok, egyedül bérlek egy lakást, évente 2x megyek nyaralni plusz néhány hosszú hétvégére a közeli külföldi célpontokra szervezek kirándulást.


Természetesen bármilyen nő megfelel, hiszen minden nő tökéletes, és a karfiols.ggű, elhízott, unalmas nők is megérdemlik a legjobb pasikat!

2023. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
93%
Túlsúlyos vagy, alacsony, keveset keresel, de csinos vékony nőt akarsz formás fenékkel, aki még a seggedet is kinyalja XD Apukám, álomvilágban élsz. Mondom ezt vékony sportos nőként.
2023. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
92%
3-as vagyok, és akkor az én elvárásaim, mint vékony formás ápolt nő diplomával, nettó 450 ezres fizuval: min. nettó 600 ezres fizetés, sportos izmos vagy szálkásabb testalkat, ápoltság, szakáll nuku, autó, saját ingatlan (ezek nekem is vannak), legyen nagyvonalú, kompromisszumképes, önzetlen stb.
2023. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ebédidő van, bakker.

Nem szeretnék senkit sem zavarni, hogy mondjon már rólam pár dolgot, mert ha én írom magamról, az önteltnek tűnhet. :)


Ő volt kéznél most, de nem volt szívem felzavarni, hogy mi a véleménye ilyen téren...

[link]

(Jah, elfelejtettem beágyazni... Meh)


Bukta, nem tudok elfogadható táblázatot csinálni magamról. :(


Píesz: Édesanyámat láttam online messengeren, de ugye ő elfogult!


🙃

2023. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

5ös, nem is írtam, hogy elfogulatlan, objektív értékeket kell megadni:D Nyilván a számadatok könnyen objektívek, a többi meg egyáltalán nem baj, ha a saját véleményedet mondod. Ha úgy gondolod, hogy fals lehet, nyugodtan írd mögé, hogy "de én elfogult vagyok" és akkor mindeki úgy kezeli ahogy akarja.

Az elvárásaidat meg csak te tudhatod:D


2es kissé trollgyanúsnak tűnik, de ok:D


4esnek köszi a választ. A 3asban leírt véleményt viszont nem, nem véleményt kértem, hanem választ.

2023. jan. 13. 12:22
 7/57 anonim ***** válasza:
23%
Tudjon úszni?! Minek?
2023. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

7, ugyanazért, amiért biciklizni.

Lehet(ne) ám a kérdésre is válaszolni, nem csak válaszokat véleményzni...

2023. jan. 13. 12:51
 9/57 anonim ***** válasza:
92%

Nem akarlak megbántani, de már az elvárásaid listája is sokkal hosszbb volt annál mint te tudsz nyújtani....

Ok, az teljesen reális hogy ne legyen magasabb nálad, elhízott, ne dohányozzon, ezekkel én is egyetértek. De szerintem a túlzott elvárások megölik a boldogságot.

2023. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Oké, de ez hadd legyen az én dolgom. Senkit nem zavar, hogy egy kérdést tettem fel?:D
2023. jan. 13. 13:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!