Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik az értékeid és mit vársz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az értékeid és mit vársz el a másiktól párkeresés terén?

Figyelt kérdés

Társkeresésben sokszor beszélünk elvárásokról, de ezek gyakran nem konkretizálódnak akár gátlások vagy akár kultúrális nyomás miatt.

Ugyanakkor nem csak az elvárások, de gyakran saját magunk és értékeink, státuszunk bemutatása is elmarad. Így meg aztán nehéz.

Az alábbi "adatlap" azt hivatott flemérni, hogy milyen típusú emberek milyen típusú embereket keresnek, tartanak ideálisnak.


3 szabály van:

1. Nyugodtan legyél gyarló. Számít a méret? A vagyon? Hogy szeresse a szájába venni? Hát igen, ezt gyakran nem szokták leírni a emberek, de attól még lehet, hogy komoly elvárás. Ez egy anonim oldal, nyugodtan írjátok bele ezeket is. Ha egyszer fonos, hát fontos.


2. Ne hazudj. Fölösleges. Ha valótlant állítasz akár magadról, akár az elvárásaidról, semmiféle közmegítélést nem fogsz befolyásolni vele, viszont magadnak hazudtál. Ha nem akarod leírni a valóságot, akkor inkább lépj tovább a következő kérdésre anélkül, hogy ide választ adtál volna. Nincs ezzel semmi baj.


3. Próbáljunk meg a pozitívumokra koncentrálni. Volt aki végig szídta saját magát önmaga bemutatásakor. Szinte kizártnak tartom, hogy az illetőnek ne legyen egyetlen pozitív tulajdonsága sem. Ha nagyon negatívumot akarsz írni, akkor ökölszabályként legyen az, hogy minden negatívumra jut 3 pozitívum is az adott kategóriában.


+1: Aki mindkét nemhez vonzódik, az duplikálja az "elvárások" részt és tüntesse fel melyik melyik nemre ovnatkozik.


Az "adatlap":


A Te adataid:

Nemem:

Szexuális orientációm:

Kor:

Magasság:

Testsúly:

Végzettség, foglalkozási terület:

Nettó jövedelem:

Küllemem főbb jellemzői:

Főbb belső tulajdonságok, értékek, dolgok, amiket fontosnak tartok:

Szabadidős tevékenységeim:

Egyéb értékeim:



Elvárásaim párkeresésben:

Kor:

Magasság:

Testsúly:

Végzettség, foglalkozás:

Nettó jövedelem:

Küllemmel kapcsolatos főbb elvárások:

Belső tulajdonságok, képességek, preferenciákkal kapcsolatos elvárások:

Egyéb elvárások:



2023. jan. 13. 11:47
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%
Bele fog bukni. De azért töltsétek. :)
2023. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:

Mi fog belebukni?

11 éve élek párkapcsolatban az "elvárosk"nak megfelelő nővel.

Másokra és mások elvárásaira vagoyk kíváncsi, ennyire bonyolult ez?:D

2023. jan. 13. 13:17
 13/57 anonim ***** válasza:
68%

"Legyen legalább 4 barátja" Mi a halál :D És ha 3 van? Milyen elvárás már ez társkeresésnél?

"Szeresse, de legalábbis férjen bele neki az orális szex". Na ez a másik :D Ha neked ez döntő jelentőségű az elég gáz, egyébként sem írunk ilyet bemutatkozásnál még anonim oldalon sem. Na mindegy, de szerintem az egész amit írtál egy agymenés.

2023. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
35%
Higgyük is el?
2023. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
22%

És pont egy pasi írta ki hogy legalább 4 barátja legyen.

Medve anyám! Annyira hazudsz, hogy az már fáj!

2023. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
95%

Az "adatlap":



A Te adataid:


Nemem: nő


Szexuális orientációm: hetero


Kor: 27


Magasság: 170


Testsúly: 65


Végzettség, foglalkozási terület: informatika (data scientist)


Nettó jövedelem: 560 000 Ft


Küllemem főbb jellemzői: hosszú barna haj, szürkés zöld szemek, rendszeresen sportolok, szóval viszonylag vékony az alkatom ehhez a súlyhoz képest. Az egyszerűbb ruhákat szeretem, abból is inkább a vagányabbakat. Keveset sminkelek, de sokat költök bőrápolásra.


Főbb belső tulajdonságok, értékek, dolgok, amiket fontosnak tartok: intelligens, talpraesett, kezdeményező, extrovertált, elfogadó, nonkonvencionalista (a társadalmi elvárásokra nézve), kreatív, a legtöbb dolog iránt lelkes vagyok, hűséges (soha nem csaltam még meg senkit)


Szabadidős tevékenységeim: kondi, futás, főzés (szeretnék elvégezni is majd egy cukrász tanfolyamot), varrás, rajzolás


Egyéb értékeim: alapvetően a sütemények mellett sült húsokból egész jól kiműveltem magam, van két kutyám (pompázatos kis spitzek), külön élek Budapest belvárosában, talán ez is előnyös egyeseknek. Van egy "kész" életem, nem kell a földről összekaparni és senkitől megmenteni.


Elvárásaim párkeresésben:


Kor: 25-33


Magasság: 170+


Testsúly: passz, legyen átlagos alkat, semmi szélsőség


Végzettség, foglalkozás: legyen specializált szaktudása és látszódjon rajta, hogy jó is akar lenni abban, amit csinál, érdekli stb, nem csak jobb híján választotta. A munkája miatt ne legyen távol sokat.


Nettó jövedelem: 250 000+, illetve fogalmam sincs, mennyi a minimum, amiből ma emberek el tudják magukat tartani és önállóan élni, de az ehhez szükséges összeg a minimum elvárásom


Küllemmel kapcsolatos főbb elvárások: sportos, ápolt, rövid haj, ép fogsor, ne legyen kopasz, se sörhasú, szőrtelenítse magát a dzsumbulyos helyeken.


Belső tulajdonságok, képességek, preferenciákkal kapcsolatos elvárások: intelligens, tájékozott, nyitott, hűséges, házasságpárti, jó ha jófiú, de előny, ha fel van vágva kicsit a nyelve és mer vitatkozni, pimaszkodni is velem simpkedés helyett, változatos humor (az alpáritól az intelligensig), "hagyományos" szexuális ízlés (semmi seggből szájba és lábadraverem, képes élvezni a hagyományos szexet is és figyel rám is közben), meg lehessen vele beszélni a dolgokat egy vitahelyzetben, ne legyen sértődékeny, szeressen ajándékozni/ünnepelni/megadni a módját a dolgoknak és őrültködni, önfeledt szórakozni, örülni dolgoknak


Egyéb elvárások: éljen külön a szüleitől, szeresse az állatokat, ne akarjon gyereket, ne legyen semmilyen szélsőségnek a híve, ne tolja az óvszerhisztit, legyen transzparens (legyen amolyan nyitott könyv előttem, nem muszáj azonnal, de nálam enélkül nincs bizalom), érdekelje a tudomány, legyen kulturált, hogy meg lehessen vele jelenni bárhol anélkül, hogy beégnék miatta (például kifejezetten gáz mindenki számára, mikor egy férfi más nők után forog), sznobhiszti és agresszív viselkedés szintén kizáró ok

2023. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

Ez nem egy bemutatkozás. Ez nem az ismerkedés kategória. Ha ismerkedni akarnék, oda írtam volna.

A saját "adatlapomat" csak példaként tettem ki.

De mint akérdésben is írtam: ha nem akarsz válaszolni, nem kell, menj a következő kérdésre.

2023. jan. 13. 13:24
 18/57 A kérdező kommentje:
16, szuper, köszi a választ, ment a zöld:) Tök jól összeszedted:)
2023. jan. 13. 13:28
 19/57 anonim ***** válasza:
23%
Ettől még neked nem fog sikerülni.
2023. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
23%

#17

Nincsen olyan szabály, hogy az számít bemutatkozásnak amit a gyakorikérdések.hu oldalon az ismerkedés kategóriába teszel. Egy önéletrajzban is lényegében bemutatkozol. Értem miért tetted ki, nekem szimplán unszimpatikus volt és leírtam róla a véleményem, mert ugye itt ilyet is lehet.

2023. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!