Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyire fontos nektek, hogy egy lány milyen jó konyhában?

Figyelt kérdés
tehát, hogy mennyire jól tud sütni főzni.
2023. jan. 13. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

5-ös voltam, köszönöm a mínuszokat. Megvan gyerekkoromból, hogy ülünk a vacsoránál, faterom ideges, anyukám kihozza a vacsorát, szó szerint kiszolgálva, mint az étteremben, faterom megkóstolja, ez hideg és úgy ahogy van, felemeli a tányért és visszadobja az asztalra, hogy darabokra törik. Mi meg csak ülünk tesómmal és nézünk csendben, hogy mi van most.

Anyukám rossz döntést hozott, hogy faterommal összejött, viszont ha nem tette volna, most nem lennék, hogy ezt leírjam.

Emiatt normális kapcsolatot szeretnék, ahol mondjuk nem erőszakoskodnék a nővel, de holnap megint arra kell kelnem, hogy a férj meggyilkolta feleségét és magával is végzett... nekem pedig nem adnak esélyt a nők. A hülyéknek valahogy mindig adnak.


De lehet, hogy ez egy jel, hogy nem kellett volna megszületnem, tehát ezért ne szaporodjak? Érdekes!

2023. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
11 Hát ha te jelnek veszed a gyakoris lepontozást bármire is, akkor igazad van és inkább ne szaporodj, egy gyereknek nem lelkibeteg apa kell.
2023. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez mekkora marketing: "meg is ölhetném a családom, de nem teszem, #jofiu"
2023. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
Mennyire vagy csini kis dög?
2023. jan. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az a fura, mikor valaki szereti csinálni, mindegy, melyik fél, és együtt akarja a másikkal csinálni. Nem tudok más hobbit, ahol ezt ennyiszer hallottam említve. Valahol szerintem mindenki érzi, hogy igen, ez egy hobbi, de ha mindennap csinálni kell, átmegy csicskaságba.


Szerintem ugyanezért sok a férfi séf. Mert a férfiak csinálhatják ezt hobbiból, nekik nem muszáj. A nőknek meg általában etetniük kell a családot. És olyan lesz, mint a kötelező olvasmányok, muszájból, nem pedig kedvből olvasni - vagy főzni - szenvedés.

2023. jan. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!