Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért hiszi azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért hiszi azt, hogy magukhoz képeste sokkal jobb pasi jár nekik,?

Figyelt kérdés

Kisarkított példa.: Sárika aki érettségivel és nettó 170ezres fizetéssel robotol egy gyárban de ennek ellenére mégis csak az olyan pasik jók neki akiknek minimum félmilliós fizetése és saját lakása vagy autója van.



Ők mit tesznek ezért cserébe?


2023. jan. 14. 15:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
18%
Pedig nő vagyok😀Csak nem leszek igazságtalan, és ferfi gyűlölő. És mivel van ismerősöm nem egy nő, aki alomvilagban el. Így leirtam az igazat. Ha gondolod neki kezdhetsz enni a kalapod. Vagy ha gondolod küldök privátban képet, hogy nő vagyok. Szép estét.
2023. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
71%
Mert a pasik nem sminkelnek, emiatt a sminkelős nőkhöz képest olyan haloványak. És sokan hamar kopaszodnak, nem edzenek annyit nem esznek egészségesen és sörpocakjuk van.
2023. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
79%
Ha a kereslet találkozik a kínálattal, akkor Sárika jó üzletember. Ha nem, akkor Sárika lejjebb ad az igényekből, vagy egyedül marad. A kérdezőt ez miért zavarja?
2023. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
24%
Csunyabb nok szoktak ezt hinni vagy szurke kis egerek.. a szep nok sokszor kulsoleg teljesen atlagos ferfival vannak egyutt .
2023. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
60%
A férfiak is azt hiszik, nem az összes, de van köztük is jócskán.
2023. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
59%

Valaki magyarázza már el nekem, hogy Sárika pontosan kinek is tartozik elszámolással a az igényei kapcsán.

Ha túl magasak, majd rájön, vagy egyedül marad, miért fáj ez bárkinek is?

2023. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Azert faj mert állandóan nekem hisztizik es nem tudom lekoptatni...
2023. máj. 2. 15:51
 38/41 anonim ***** válasza:
69%
Ne "barátkozz" vele, ilyen egyszerű. 🤷‍♀️
2023. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Én azt tenném de ugyanazon a részlegen van ahol én és többszöri panasz tétel után se rakták át máshova...
2023. máj. 2. 15:54
 40/41 anonim ***** válasza:
44%
XD
2023. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!