Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány ha sokáig tart az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány ha sokáig tart az első kapcsolat?

Figyelt kérdés

Eddig egy kapcsolatom van/volt mert úgy néz ki vége 8év után.

Én 26 voltam akkor. Neten ismerkedtünk meg, de inkább ő kezdeményezett minden komolyabb dolgot én sosem voltam és vagyok az a csajozós..barátaim nincsenek.


2023. jan. 17. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz később se több.


Boldog magányt

2023. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Miert lenne hatrany?
2023. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátrány. A nőknek is számít ha valaki hűséges, megbizható, nem pedig olyan "legyet is röptében", es 30 évesen azt se tudja hány nője volt.


De a leírásod alapján elég visszahúzódó vagy, ami már csak azért is hátrány, mert igy talán lehetőséget se adsz az ismerkedésre.

De ha tényleg vége, akkor ne is akarj egyből mást, 8 év sok idő, azt fel kell dolgozni.

2023. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Sokkal jobb mint aki havonta kefel mással
2023. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem ez a hatrany, hanem az, hogy fogalmad sincs, hogy kell ismerkedni, attol meg, mert egyszer szerencsed volt, nem biztos, hogy megint lesz. Ha aktivizalod magadat, talalhatsz uj part.
2023. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért, ha az lenne, le tudnád rövidíteni? Nyilván nem. Kifogást mindenki talál (ha sokáig olvasol ebben a témakörben meglátod, miket találnak ki mások), de az igazság az, hogy csak rajtad múlik, mi lesz ezután. Tegyél érte!
2023. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4

Hát nem tudom, én a legtöbb hosszú kapcsolatból kilépett embertől azt hallom, hogy tök toxikus volt az egész. Akkor már inkább kefélgessen havonta mással és keresse a jó kapcsolatot, minthogy egy bántalmazó, kihasználó vagy egyéb módon toxikus szarban legyen, mert nem képes kiszállni belőle. Szóval ne a kapcsolat hossza és ne is a partnerek száma alapján ítéljünk meg egy embert.

2023. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kicsit elveszve érzem magam
2023. jan. 17. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!