Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy ilyen gamer férfival?

Figyelt kérdés
Alapvetően csendes, nem az a drogozós, piálós bunkó chad típus. Keveset jár el szórakozni mert nem az a BMW-vel a dizsibe csapatós rosszfiú. Inkább otthon ül és game-el. Szereti az MMORPG-ket meg FPS-ekkel játszik multiban. De azért nem tutyi-mutyi alak: game-elés közben előjön a határozott, férfias énje! Olyankor határozottan üvölti le a multiplayerbe a többiek fejét, és küldi el őket a halál f...ra, ha bénáznak. Ha belekiabálja a mikrofonba hogy "de mi volt ez?!" "ne kempelj, te g...ci!" vagy "ez volt a headshot, kicsi csicska!" akkor a többiek egyből vigyázba vágják magukat!

2023. jan. 18. 10:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
92%

"Olyankor határozottan üvölti le a multiplayerbe a többiek fejét, és küldi el őket a halál f...ra, ha bénáznak. Ha belekiabálja a mikrofonba hogy "de mi volt ez?!" "ne kempelj, te g...ci!"

Ez valóban roppant férfias. Kicsit sem hasonlít egy 10 éves kis takony hülyegyerekre. :D


Amúgy nincs bajom azzal, ha valaki szabadidejében játszik. Én is szoktam, igaz nem ilyen típusú játékokkal, hanem régiekkel, ahol nem vagyok összekötve másokkal.

2023. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%
nem.
2023. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
87%

#21 "Ez valóban roppant férfias. Kicsit sem hasonlít egy 10 éves kis takony hülyegyerekre."

Ott a pont.


Egyébként én is szoktam régebbi játékokkal (is) játszani. Bár a RetroArchnak köszönhetően már sok antik játékban is lehet "multizni". :D

2023. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
86%

Még szerencse h nem ez a két véglet van csak férfiban...

N 30

2023. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
88%
Amint egy kérdést kiírva valaki használja a "chad" szót, garantálja magának, hogy legalább egy látens incel, élettelen masztimatyi, akit a nők bottal sem piszkálnának meg.
2023. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
11%
En is ilyen vagyok, csak olyan baràtnő érdekel aki ez elfogadja
2023. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
78%
#26: Vagy egy kicsit tanulj meg értelmesebben viselkedni.
2023. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
24%
Sohaaaa, fúj
2023. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
81%

A férjem elég sokat játszik, de ha olyan szavakat használna, mint "csicska" vagy "chad" akkor nem lenne a férjem.

A számítógép előtt üvöltözés a nők szemében inkább olyan mint a hiszti. Nem férfias.

2023. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
65%
27 örülj hogy nem neked mondja hanem egy virtuális valaminek :D
2023. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!