Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyszerű melós kinézetű pasi a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

5-10 éve azért voltak fenn olyan pasik,akiért tényleg hajlandó lennék én is lemondani sokmindenről.

Kapcsolatomnak most lett vége,végignéztem pár társkeresőt és durva volt ami fogadott.

Sok pasi hallal pózol horgászat közben,sokszor kocsmázós profilkép,meg munkaruha overálban.

Miért lettek pár év alatt ilyenek a pasik?


2023. jan. 19. 12:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%

Te döntöd el: a valóságot keresed, vagy a kifent képet. A nők meg olyat mutatnak, ami sosem volt, azzal, hogy szűrőket tesznek fel...


NE ezt nézd, hanem azt, hogy miként fordul hozzád... Hogy miként szeret, miként viselkedik...


Ennyi a titok ;)


45/F

2023. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
2%
Én egy ilyet nem láttam 😅
2023. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Oké kettes, de a kérdés nem erről szólt. Férfiként én sem értem a hallal, kocsmában, totál csutkán való pózolást miért jó egy társkeresőn?
2023. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
24%
Nekem van olyan képem, ahol egy Tesla mellett pózolok, ez jó lesz?
2023. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
23%
Bocs, 1-est akartam írni. Hármas voltam
2023. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
38%
Mert a jó pasiknak nem kell társkereső. Tinderen szoktak lenni jó pasik, más társkeresőre én se regisztrálnék fel, mint jó nő, mert minek. Bárhol találok pasit.
2023. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
47%

Én sem értem, mit bohóckodnak.


Horgászat is tipikus olcsó hobbi, lepukkant melósok szórakozása, akik a feleségük elől menekülnek.


Az ilyen "férfiak" azt remélik, hogy fel tudnak szedni egy jó nőt az internetről, mert a környezetükben a saját szintjük nem felel meg nekik. Én és a barátnőim jókat szoktunk röhögni néha a csajos estéken rajtuk, néha pörgetjük a Tindert csak ezért. Ők meg a nulla "meccs" után feljönnek ide dühöngeni. :)))

2023. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%
Napi egyszerű melós kérdés...
2023. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%

A hallal pózolás azt jelenti hogy dolgoznak benne az ősi férfi gének amik zsákmányszerzésre ösztönzik. Jöhet a világvége is ő akkor is el tudja látni ennivalóval a kiscsaládot.

A kocsmázós csávó minden bizonnyal egy laza társasági arc,nem ilyen karót nyelt feszengő dögunalmas élettelen antialkoholista nyomigyerek akitől minden rendes, valamire való r!bancznak kiszárad a nunija. Tutira volt már része néhány nagy kocsmai verekedésben amiket túl is élt hiszen ott van fönt a társkeresőn. Piásan lehet hogy agresszív egy kicsit szóval arra azért számíts hogy néha egy két büdös nagy pofont meg nyakast kioszt majd neked de annyi meg kell is hogy tudd hogy hol a helyed.

A munkásruhás melós arc meg maga a tökéletes apajelölt. Tudod te hogy mennyit keres egy villanyszerelő vagy egy szobafestő? Ráadásul mindig csak melózik, alig van otthon szóval te addig beoszthatod minden napra a szeretőidet hogy mikor melyik jöjjön szétgyalázni a sunádat.

2023. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%

Eszerint, ha társkeresésnél eredményes akarnék lenni, akkor egy parkoló BMW mellett kéne lefotóztatnom magam, mintha az enyém lenne? Akkor nem lenne "proli kinézetem"?


Csak remélni tudom, hogy a társukat kereső nők döntő többsége nem olyan korlátolt liba, mint te, kérdező!

2023. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!