Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyszerű melós kinézetű pasi a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

5-10 éve azért voltak fenn olyan pasik,akiért tényleg hajlandó lennék én is lemondani sokmindenről.

Kapcsolatomnak most lett vége,végignéztem pár társkeresőt és durva volt ami fogadott.

Sok pasi hallal pózol horgászat közben,sokszor kocsmázós profilkép,meg munkaruha overálban.

Miért lettek pár év alatt ilyenek a pasik?


2023. jan. 19. 12:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
63%
#19 Honnan veszed, hogy minden melós asszonyverő?
2023. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
52%

19. Jaa mi ez az asszonyverő dolog? 18-as voltam.

Amúgy egy "egyszerű" ember világéletbe jobban tudott értékelni mindent, és amúgy is ha a kérdező az a kategória lenne aki mellett megállapodik egy ilyen férfi, nem itt tette volna fel ezt a kérdést.

És ezt abszolút de nem sértésnek szántam.

2023. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
70%

#22

Sajnos ez nem igaz. Én is ezt hittem, ezért többször adtam már esélyt nálam tanulatlanabb, szegényebb, kevésbé jól kinéző embereknek, és pont azok nem becsültek meg. Mert kisebbségi komplexusuk van és tudják, hogy a partner jobbat is kaphat.

2023. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem annak neznek ki ha nem azok is.
2023. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
12%
En csk diplomasrol halottam aki a not meg a ferfi parjat is agyon lote puskaval feltekenysegbol.
2023. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem olvastam a valaszokat, de en szerintem ok nem tudnak vagy inkabb nem foglalkoznak azzal, hogy jol fotozzanak. Nem adnak bele annyi energiat, mint a nok, hogy a foton jol nezzenek ki.
2023. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Utálom a halat
2023. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
10%
Sztem is nagyon gáz a hallal pozolas, az ilyeneket elbol balra huztam a tinderen, mig fent voltam.
2023. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
90%
Ismerősöm is eljár horgászni, hatalmas kocsmai verekedésekben volt része, ma már két gyermek édesapja, felesége van, egyszeri melós és boldogok.
2023. jan. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A társadalmunk így épül fel. Korábban még nem volt mindenki nyitott az online jelenlétre, akit érdekelt, az pedig vagy geek volt, vagy pedig olyannal foglalkozott, hogy a számítógép nem volt idegen. Mára mindenkinek a zsebében ott a telefon, és amikor rászánja magát a regisztrációra, jó ötletnek tűnik egy meglévő képet használni. Nincs ezzel gond, ők egyébként nagyszerű emberek, lehet nem az eseted, de biztos hogy van, akinek ez bejön.
2023. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!