Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik évekig fenn vannak társkereső oldalakon és nem is néznek ki rosszul csak alkalmi kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Én sokszor beregelek, aztán elegem lesz vagy megunom, vagy csak érdektelen lesz és törlöm, de azt már megfigyeltem, hogy bizonyos emberek is elég sok ideje fenn vannak és a vicces az benne, hogy sokukkal randiztam is. (Volt egy randizós korszakom)

Nyilván mindegyik beadta, hogy társat keres, de nyilván sokan füllentettek, és igazából csak érdekel, hogy más miért van fenn huzamosabb ideig.



2023. jan. 21. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nyugi, akik rosszul néznek ki, azok is csak alkalmi kapcsolatot keresnek. Általában a feleségük mellé.
2023. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

99% kalandot keres mint én is.

Valódi társat a való életben lehet igatán találni.

2023. jan. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Kalandot keresnek, esetleg van valami bennük, ami miatt senki nem marad meg mellettük
2023. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Itt igazából nincs jó válasz, ha beismered kalandot keresel azért vagy szemét, ha beismered valami más baj van veled, amiért nem tudsz kapcsolatot találni akkor meg azért vagy lúzer.


Én pont ezért szoktam tartani szünetet a Tinderen, hogy ne azt lássák mindig fent vagyok. Tavaly pl. fél évig nem is voltam fent rajta egyáltalán.

2023. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Évek óta fent vagyok, próbálkozom komoly kapcsolatot találni.

Eddig sikertelenül. Randim is alig volt, tekintve hogy mindennaposak a ghostingolások nők részéről, vagy képtelenek a kommunikációra, még arra sem igazán válaszolnak amit kérdez az ember. Pedig nekem sem könnyű nyitni, tekintve hogy introvertált vagyok, de legalább próbálkozom. Akkor így hogyan is?

2023. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!