Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresős lányok , szokásoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős lányok , szokásotok odaírni hogy ne szia mizuval , hogy telt a napoddal irjunk rátok.. mégis akkor mit vártok , hogyan írjon rátok egy férfi?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 12:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Arról nem is beszélve, hogy kiírják, hogy férfi ír először, írnod kell, nem értik, hogy ír a nő és nem válaszol a férfi... pedig közben éppen ők azok, akik nem válaszolnak! Eddig minden nőre írtam, akivel match-eltem, és kb. 30-50%-uk sosem válaszolt.
2023. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok fent, de ha lenne profilom, valoszinuleg leirnam pl az erdeklodesi koreimet, hobbijaimat, szoval lehetne temat valasztani.


Akinek semmi nincs kiirva, annak meg tudsz pl magadrol irni egy 4-5 mondatos rovidke bemutatkozast.

2023. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Mutass egy áltagos női adatlapot és rittyentek neked egy normális kezdeményező üzenetet.
2023. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
5%
#3 Az esetek többségében nem a kezdeményező üzenet a valódi ok. Az legtöbbször kifogás. Vannak esetek ahol a kiszemelt férfinak nem is kell kezdeményeznie hanem a nő ír rá. Ilyenkor érdekes módon fel se merül a rossz kezdeményezés.
2023. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
3. Pont, hogy az esetek többségében a profil nincs kitöltve, üres. Az érdeklődési körök nincs kitöltve, semmi nincs kitöltve. A képek olyanok, hogy a háttérben semmi vagy alig valami látszódik. (Pl. sok a szelfi, ahol egy fal a háttér.) Ha már lenne egy kép a kutyájával vagy egy nyaralási kép, legalább arra lehetne írni valamit. (Bár akkor meg az lenne a baja, hogy miért az összes férfi a kutyájáról vagy a nyaralásról kérdez, miközben nem ad semmi más infót.)
2023. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem akinek kettőnél több agysejtje van, az tudja használni az infót, amit eléraknak.


Azért azt csak tudod, hogy miért döntesz úgy, hogy meg akarod ismerni az adott lányt, csak el tudod dönteni, hogy mi érdekes számodra rajta/benne az alapján, amit láttál belőle, nem? Akkor miért nem vagy képes annak kapcsán kérdezni/beszélni?


Nekem is anno ezt a sok mizus/mesélj magadról/hogy telt a napod szemetet öntötte a többség. Nem is foglalkoztam velük. Volt kinn egy csomó képem, amiken különböző helyeken vagyok és különböző dolgokat csinálok, kimaxoltam a karakterlimitet a bemutatkozásomban. Aki arra nem volt képes, hogy kicsit gondolkodjon az infón, amit magamról mutatok, azt én sem méltattam válaszra.


A párom mégis társkeresőn ismertem meg. Egy egyszerű szia után (amire én is köszöntem neki) egy egyoldalas üzenetet kaptam, amikben azokra a dolgokra reflektált, amiket magamról írtam. Vagy kérdezett kevésbé felületes dolgokat vagy pedig ahhoz kapcsolódóan mesélt magáról. Kapásból feldobott ezzel az üzenettel 4-5 beszédtémát, amiket egy ideig párhuzamosan boncolgattunk, mert mindegyikre szerettem volna reflektálni, amire ő is válaszolt utána, aztán végül maradtunk egynél és abból tértünk át hol erre, hol arra. Éjszakába nyúlóan beszélgettünk és mivel egy-egy témáról is viszonylag sokat tudtunk dumálni, egyre több olyan dolog jutott eszembe, amit szerettem volna megkérdezni tőle, megosztani vele, így gyakorlatilag végtelen sok ötletem volt, hogy mit dobok fel témának (és neki is). Randira már úgy mentünk, mintha ezer éve ismernénk egymást, volt miből mazsolázni.


És akivel valaha randira mentem arról a szutyok alkalmazásról, az képes volt arra, hogy ne untasson.


Szedd össze magad, nem olyan rohadt nehéz. A barátaiddal is beszélgetsz dolgokról, nem? Velük is valahogy kialakult az ismeretség. Az kell ide is.

2023. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Pont, hogy az esetek többségében a profil nincs kitöltve, üres. Az érdeklődési körök nincs kitöltve, semmi nincs kitöltve. A képek olyanok, hogy a háttérben semmi vagy alig valami látszódik. (Pl. sok a szelfi, ahol egy fal a háttér.) Ha már lenne egy kép a kutyájával vagy egy nyaralási kép, legalább arra lehetne írni valamit. "


Ha semmit sem tudsz róla, akkor miért érdekel egyáltalán? Normális ember annak ír, akiben lát fantáziát. Egy üres profil kit érdekel? Amelyik férfinél csak ennyit láttam, jobbra sem húztam. Nekem annál több kell, hogy egyáltalán megálljak gondolkodni rajta.

2023. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
6. Az egyoldalas üzenetet író férfiakat elküldik a p**sába a nők, ha nem néz ki jól. De sokszor még a jól kinézőt is ilyen hosszú üzenet után, mert úgy érződik, mintha túlságosan erőlködne.
2023. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
7. Lehet játszani a hülyét, vagy játszani azt hogy nem tudjuk hogy működik a világ, de a netes társkeresőkön a másik külseje az, ami 90-99%-ban megfog elsőre, akárhogy is hazudunk magunknak. A párod is ha sokkal rosszabbul nézne ki, de ugyanilyen lett volna a profilja, ugyanezeket írta volna, akkor rá sem hederítettél volna. Később aztán bejátszhatnak más dolgok is, de az elején a külső számít és ha azt a lécet nem ugrod meg, akkor lehet akármilyen kva érdekes vagy jó a személyiséged (megjegyzés: a legtöbbnek nem az), senkit nem érdekelsz.
2023. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden üres ringyónak pedálozni csak azért, mert nő. Akivel úgy érzed, tudnál miről dumálni, annak írj. A többi le van szarva.
2023. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!