Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a szöveg beválhat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szöveg beválhat egy eladóval való ismerkedésnél, vagy gáz?

Figyelt kérdés

Van egy eladónő egy pékségben, aki tetszik neki. Idősebb nálam, negyvenes lehet (én 29 vagyok), simán lehet, hogy van férje, családja... Szóval ki kéne puhatolni, egyáltalán egyedülálló-e.


Arra gondoltam, hogy amikor legközelebb veszek nála kenyeret, és mondjuk megkérdi, hogy adhat még valamit, akkor azt mondanám, hogy "csak egy választ arra, hogy foglalt-e már egy ilyen szép nő?".



2023. jan. 22. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Szegény nő... légy szíves, hagyd őt békén.
2023. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem gáz, az alpári megnyilvánulásoktól sokkal jobb, de számíts elutasító válaszra is.
2023. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Fejbe vernélek azzal a kenyérrel, az biztos.
2023. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez nem gáz, ha normálisan mondod, akkor legrosszabb esetben is mosolyog rajta egyet. Arra azért ne számíts, hogy sok esélyed van, de végülis meg lehet próbálni, veszítenivalód nincs.
2023. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen kérdezd meg hogy meghívhatod e egy kávéra? Ebből tudja hogy megismerni szeretnél vele.

Aztán majd válaszol. Nem kell ilyen dumákat kitalálni.

2023. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak simán hívd meg egy kávéra. Elég tolakodó dolog ismeretlen embereket a családi állapotukról faggatni.
2023. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat a kávéra,abból sejti majd, hogy érdeklődsz iránta.
2023. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan kérdezd meg hogy meg e hívhatod valamire? Ha nagyon elustasitó lesz és láthatóan mérges akkor tudni fogod hogy nem vevő a dologra veled.
2023. jan. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!