Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek ebből a szempontból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek ebből a szempontból is jobb, könnyebb?

Figyelt kérdés
Mindkét nem képviselői között vannak olyanok, akik csak hülyítik a másikat, de egyrészt a nőknek sosem kell törniük magukat, mert ugye mindig a férfi fut a nő után, másrészt, ha férfi hülyít egy nőt, a nőnek legalább része van szexben, míg fordított esetben nincs semmi, egyszerűen csak hoppon marad a férfi.

2023. jan. 23. 11:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Ki bàntott bohóc?


( Ám az állam támogatja a nem vàltoztató műtétet )

2023. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

1


Hát ez remek. Akkor mire vársz?

2023. jan. 23. 11:53
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
Rengeteg minden könnyebb a nőknek...annak idején azt az ősembert kellett volna agyonverni, aki kitalálta, hogy "ukmuk ukmuk, dmdm, bum bum vad, ölni, nő gyűjt bogyó, uk muk"...szerintem ő sem gondolta volna, hogy több ezer, több tízezer év múlva mi lesz belőle. :DD
2023. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem bántott senki , és én elismerem hogy a nőknek és a ferfiaknak más más előnyük és hátrányuk van pàrkeresèseben és nem hisztizek - nem úgy mint egyesek
2023. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Tudod, hány nőt tudok, aki fut mondjuk egy adott férfi után? És még esetleg amúgy sikeres is, de az adott férfinek pont nem kell/nem annyira, és nem érdekli a többi? Vagy van nőbe is olyan, aki a kutyának se kell.


Aki szerelmes, és úgy van hülyítve, ott szerinted vigasz lesz, hogy van/volt szex? Ill. olyanról nem hallottál még, hogy esetleg pont a férfi nem akar szexelni, mert kicsi a libidója, van vmi intim problémája, és csak egotuningot keres?


Utálom ezeket a hülye sztereotípiás kérdéseket, meg a nőknek minden az ölükbe hullik, 5 millió pasi veri az ajtót náluk, miközben szegény férfiak meg szívnak… Vedd tudomásul, hogy van mindkét nembe sikeresebb és sikertelenebb pártalálás, flörtölés terén, de ne legyen már folyton ilyen halmaz, hogy így a nők, meg úgy a férfiak, és mindenki egyforma az adott halmazon belül!

2023. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
5. Pontosan. Én is annyi ember után futottam.. egyszerűen már nem éri meg. Hitét vesztette nálam sok "férfi". :)
2023. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Jó, de míg ha egy nő fut egy férfi után, nem veszi észre, hogy 30 másik ott sorakozik az ajtajánál. A nő megtehetné, hogy kicsit lead az igényeiből, és megpróbálja mással. A férfinak meg ált. nincs ennyi lehetősége. Vagy fut valaki után, vagy verheti a bohócot egyedül.
2023. jan. 23. 12:23
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

Eeeeeez igen bzdmeg!


"ha férfi hülyít egy nőt, a nőnek legalább része van szexben,"


Tudod pubi, egy nőnek msgyon szar, ha csak megdugják, és a férfi többet nem jelentkezik! Olyankor a lelkünk egy darabja hal meg, hogy ennyit értünk!

Mekkora egy fasz vagy!

2023. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

8. Plusz akkor már azt is érezzük, hogy mennyire keveset érünk. Bennem volt ehhez hasonló érzés is, plusz egyre növekvő önkritika..



7. Persze, majd eladók az igényeimből és összejövök egy közmunkás, börtöntöltelékkel, aki verni fog, nem?:)

2023. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

18 és 23 éves korom közötti időszak abból állt, hogy minden kapcsolatomban a lelkemet kitettem azért, hogy visszamenjenek az exükhöz vagy felajánlják, hogy néha összejárjunk baszni ezenkívül pedig ne legyen köztünk semmi.


Utána jött egy ember, aki megbecsülte a törődésem, a többinek pedig akkor jutott eszébe, hogy vissza akar kúszni. Addigra az a hajó elment.


Egy gusztustalan buta féreg vagy, ha azt hiszed, hogy lelkileg felemelő érzés, mikor valaki akit szeretnéd, ha szeretne, csak használni (megbaszni) akar.

2023. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!