Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek ebből a szempontból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek ebből a szempontból is jobb, könnyebb?

Figyelt kérdés
Mindkét nem képviselői között vannak olyanok, akik csak hülyítik a másikat, de egyrészt a nőknek sosem kell törniük magukat, mert ugye mindig a férfi fut a nő után, másrészt, ha férfi hülyít egy nőt, a nőnek legalább része van szexben, míg fordított esetben nincs semmi, egyszerűen csak hoppon marad a férfi.

2023. jan. 23. 11:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindenki úgy gondolkodik, hogy kb. mindegy, csak legyen valaki. Leírtam, ha vki szerelmes, vagy csak nagyon vonzza egy konkrét személy, nem fogja érdekelni, hogy hány másik csorgatja utána a nyálát. Ha meg mégis, a 30 nyálcsorgatóból is ki tudja, mennyi a minőségi… (Nem sznob értelemben írom, de pl. büdös, két értelmes mondatot kinyögni nem tudó embert nem tekintünk sokan potenciális partnernek.)


A férfiak között is vannak, akikért sorban állnak a nők. Ja, hogy ez nem te vagy? Attól még létező jelenség.

2023. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
30%
2023. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

"ha azt hiszed, hogy lelkileg felemelő érzés, mikor valaki akit szeretnéd, ha szeretne, csak használni (megbaszni) akar."


Ezt írtam volna? Ülj le , lányom, szövegértés egyes!

2023. jan. 23. 12:38
 14/26 anonim ***** válasza:
30%
Én nekem van egy szexpartnerem mindig én futok könyörgök a férfinak, hogy szexeljünk. Múltkor már hisztiztem neki,hogy basszon meg aztán csak lehúzta a gatyám. Mindig én keresem ő sosem keres engem. Szóval ja nőként én harcolok érte és a barátságáért. Nem pedig fordítva. Mondjuk neki van élettársa vele nincs semmi és sokat dolgozik. Mondjuk ezt is megértem. Viszont legalább mikor együtt vagyunk jól érzi magát velem és tiszteljül egymást.
2023. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

14


Hát ez az. Titeket megkefélnek, ha nagyon akarjátok. Fordított esetben mi lenne? A nő kiröhögni a hapsit, és kész.

2023. jan. 23. 12:42
 16/26 anonim ***** válasza:
87%
14es vagyok. Épp ezaz hogy nektek is könyörögni kell. Szar,hogy partneremnek is mindig mondani kell. Én általában senkit nem utasitok vissza bár most partneremmel hűségesek vagyunk egymáshoz. Egymásnak vagyunk csak.
2023. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%
Nő vagyok, csinos, özvegy, még fiatal, 4 éve nem voltam fizikailag férfival. A társkeresőn mindenki csak beszélgetni akar, találkozni a férfiak 90%-a nem akar,csak hülyítenek engem is és a csodaszép modell barátnőmet is. Nem, nem állnak nálunk sorban a férfiak, csak a perverzek (meztelen fotót akar, adjam el nekik a bugyimat stb.), meg a nősek, akikkel viszont nem állunk le.
2023. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
79%

#13

Pontosan ezt írtad!!!!!!!!! Mert szerinted milyen jó, hogy "nekunk jut szex" ha másra nem is kellettunk

2023. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%

Engem például hónapokig hülyített egy pasi, levelezgetett velem, majd mire jött volna a a randi, az utolsó pillanatban lemondta.

Hiába áll ott az ajtóm előtt 5 másik, ha azok nem kellenek nekem a világ minden kincséért sem...Én azt szerettem, aki nem jött el és most is azt szeretem...

2023. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

Anno voltam valakinek a “lejjebb adott igénye” .

Eltelt pár év, de még mindig megalázva érzem magam miatta. Megalázott engem, megalázta saját magát.

2023. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!