Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kész dolgokat akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kész dolgokat akar mindenki társkeresésnél?

Figyelt kérdés
A saját lakás és az autó is nagyon fontos dolog. Azt viszont nem értem, miért nem lehet ezekért közösen megdolgozni. Így van célja is a kapcsolatnak és vannak közös sikerek!
2023. jan. 23. 12:39
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
31%
Nektek ez csettintésre megy? Van fogalmatok mennyi meló egy hajlékot összehozni? Mert csak az úgy megy, mi?
2023. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
81%
10 Pasiknak is lehetnek normalis szulei, vagy ez ugy mukodik, hogy normalis csaladokba csak lanygyerekek szuletnek? XD Lehet, hogy nem erzed ezt igazsagosnak, de krvara mindegy, mi alapjan szelektal valaki, szabadon szelektalhatok akar csaladi hatter alapjan is.
2023. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

#10

Mindkét expasimnak volt saját ingatlana, mindkettő a szüleitől kapta vagy örökölte. Rohadtul nem érdekel, hogy ő dolgozott-e meg érte vagy kapta. Mai ingatlanárak mellett szülői segítség nélkül az emberek 90%-a meg van lőve.

2023. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
0%
Szelektálhatsz, csak a súlyát nem érzed a dolgoknak, de gondolom leszarod. Neked proli a 25 négyzetméteres panel is.
2023. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%
14 Igen, speciel leszarom. Nem gondolom, hogy tartoznek barmivel is a nehezebb hatterbol szarmazo embereknek.
2023. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert 0 empátiával rendelkező, számító ösztönlény vagy, ezen nincs mit csodálkozni.
2023. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
66%
#15 engem pont azért dobtak már szegény családból származó pasik, mert frusztrálta őket, hogy nekem segítenek a szüleim. Pedig soha nem vágtam fel semmimmel, de ők kevésnek érezték magukat. Szóval hiába is próbálnál segíteni rajtuk, nekik olyan nő kell, akinek szintén semmije nincs. Fuck logic.
2023. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem frusztrált mert jól megvoltunk. De attól még tudtam hogy azt a kecót jó nagy hátszél fújta oda. Szóval nem mindig lehet ezt ennyire félvállról elintézni. Valaki nagyon is gürcöl az otthonért, másnak meg odaköpik.
2023. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%

#18

Ja, pont az jön le a kommentjeidből, hogy nem frusztrál a dolog…

2023. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
35%
Engem az frusztrál, hogy mi alapon várod el a pasitól hogy kéglije legyen, ha neked is odadobták. Ez a nem reális.
2023. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!