Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kész dolgokat akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kész dolgokat akar mindenki társkeresésnél?

Figyelt kérdés
A saját lakás és az autó is nagyon fontos dolog. Azt viszont nem értem, miért nem lehet ezekért közösen megdolgozni. Így van célja is a kapcsolatnak és vannak közös sikerek!
2023. jan. 23. 12:39
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
27%
#48 Joga van persze! Ez akkor is igaz, ha valaki tulajdon miatt választott magának párt, de amúgy emberileg összeférhetetlen vele, akkor az egy anyagias, érdekorientált és valószínűleg boldogtalan ember.
2023. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
És te miatta aggódsz nyilván, nem amiatt, hogy neked nincs senkid.
2023. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
27%
A válaszodból lesüt hogy inkább lennél egy számodra idegen emberrel. Hát akkor sok boldogságot!
2023. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Miért cserélném le a páromat egy idegen emberre? Szerintem ezt nem nekem akartad írni.
2023. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
91%
Lehet félreértés a dologban. Már nem tudom kinek írom. Akkor mindegy. :)
2023. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem jonnek ossze idegennel, mert lehet elotte ismerkedni, ez megint olyan, mintha azt gondolnad, egy kriterium alapjan valasztunk es az elso annak megfelelovel osszejovunk XD Valojaban siman tudok valasztani 20 lakasos ferfi kozul olyat, akivel tokeletesen passzol a szemelyisegunk, humorunk, stb.
2023. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
29%
Én most léptem ki a beszélgetésből.
2023. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolat nem jár anyagi jogon, és igenis fel kell tudni mutatni vmit, ha azt akarod, hogy vki veled legyen. Te sem mindenkire hajtsz rá, gobdolom, a gombáskörmű, a 80éves, a kövér, a ronda stb. nem kell. Mindenkinek megvannak a maga elvárásai - akinek túl magasak magához képest, az szomorúan és egyedül hal meg, ennyi.

Én amúgy a kocsit meg a lakást nem várom el a másiktól, de azt, hogy mondjuk ne mást pumpoljon, ne anyuci szoknyája mellett ríjon, hogy az élet milyen igazságtalan, mert ő akkora főnyeremény, mégsem akarnak neki pusziért jó állást adni meg a bombatestű szomszédlány is keres olyat, aki vagy van olyan jó pasi, mint ő nőben, vagy másban tud virítani...

A másik meg az, amit mások is írtak, hogy amit közösen építetek fel, azon vérfürdő megy váláskor. Pont ezért szeretem magamnak is bebiztosítani, hogy legyen egzisztenciám, és nem hagyni, hogy a másik lehúzzon anyagilag, kitartatsa magát velem.

2023. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!