Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kész dolgokat akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kész dolgokat akar mindenki társkeresésnél?

Figyelt kérdés
A saját lakás és az autó is nagyon fontos dolog. Azt viszont nem értem, miért nem lehet ezekért közösen megdolgozni. Így van célja is a kapcsolatnak és vannak közös sikerek!
2023. jan. 23. 12:39
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
75%
Normálisan válaszoltam, csak olvasd vissza magad és próbáld értelmezni! ;)
2023. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
78%

"Valaki nagyon is gürcöl az otthonért, másnak meg odaköpik."


Anyám gürcölt azért, hogy a gyerekeinek jobb legyen. A te anyád mit csinált?

2023. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
0%
Szállj le az anyámról, ne anyázzál, én sem anyázok!
2023. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
0%
A téma arról szól, hogy a gyerek nem dolgozott meg a kecóért, de azért elvárja hogy a párja is rendelkezzen ilyen javakkal. Irreális.
2023. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Le lett irva, hogy nekunk tok oke, ha a parunknak is “odakoptek” a lakast. Semmi irrealis nincs abban, hogy magunkhoz hasonlo korulmenyek kozott elo, nevelkedo part szeretnenk. Te miert akarsz nalad gazdagabb baratnot, aranyaso vagy, vagy mi bajod?
2023. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem anyázás. Jogos kérdés. Az enyémnek fontos volt, hogy összegyűjtsön nekem lakásra valót. A tiednek nem. Őt utáld, ne engem.
2023. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
0%

"A te anyád mit csinált?"


Provokatív kérdést tettél fel!


Az én anyám?? Titok! Ez legyen az én dolgom!

2023. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
51%
#35 Soha nem akartam nálam gazdagabb barátnőt, nem az én mentalitásom. Úgy hozta a sors, hogy összejöttünk. Később mondta hogy kecója van, az apjáék fizették neki. De nem volt évekig tartó románc, ebből is látszik hogy nem ez számított.
2023. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
0%
36. Ennyire ismered anyámat? Szerintem befoghatod a lepcses P*FÁDAT!
2023. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
38 Megis itt vered magadat, hogy miert nem akarnak a lakassal rendelkezo lanyok olyannal ismerkedni, akinek nincs. Akkor nem mindegy neked? Van eleg lany, akinek hot mindegy, csak ne legyel link es annyi.
2023. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!