Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kész dolgokat akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kész dolgokat akar mindenki társkeresésnél?

Figyelt kérdés
A saját lakás és az autó is nagyon fontos dolog. Azt viszont nem értem, miért nem lehet ezekért közösen megdolgozni. Így van célja is a kapcsolatnak és vannak közös sikerek!
2023. jan. 23. 12:39
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
74%
Nekem elváltak a szüleim és 10 évig ment a kardoskodás a közös dolgok miatt. A mai napig fújnak egymásra. Soha az életben nem fogok közösködni. Ha pl. a páromnak van lakása és abban élünk, akkor én más költségbe adok majd bele jobban és kész. De ne azért akarjon járni velem valaki, mert egyedül nem boldogulna és kell valaki, akinek a hátán felkapaszkodhat.
2023. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
80%
20 évesen még lehet közösen dolgozni a házért, autóért, de 50 évesen már miért kéne?
2023. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is van saját lakásom, 33 éves vagyok! Legyen a pasinak is!!!!
2023. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
23%
Akik nem "kész dolgokat" akarnak, azok már elkeltek.
2023. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
89%
Az életkor előrehaladtával az ilyen fajta elvárások egyre nőnek. Egyetemistaként még senkinek sincs semmije, szóval nincs is amiért ilyesmiket elvárni, de 30+ évesen azért már kell valamilyen egzisztencia legyen, ez is jelzésértékű azzal kapcsolatban, hogy mennyire stabilan áll valaki.
2023. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
20%

Mert 30 evesen nekem pl “kesz” van az eletem, nyilvan olyan nem kell, aki rajtam akarna felkapaszkodni, ha velem egyidos vagy idosebb. Aki 30 evesen sehol nem tart, az vagy nagyon szarul keres, tehat nem lenne jo partner, ha jol keres, akkor meg nulla penzugyi tudatossaga van.

Ha olyan tarsat akarnek, akit nekem kene eltartani, otthont adni neki, etetnem, en fizetnem a kozos programokat, akkor elmennek egy menhelyre es valasztanek egy aranyos kutyat :D

2023. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
33%

Mert ez úgy működik, 30 évesen pikk-pakk kész az életed!

A hölgyemény nézzen magába, ő ennyi idősen teljesíteni tudja azt, amit elvár?

2023. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
39%
#3 És neked hogy van lakásod Cicavirág? Mert a volt nőmnek a papa-mama vette a csinos kis kéglit 27 éves korára, ő meg a gyárban dolgozott, de legalább volt hova hazamennie.
2023. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%

#8

És ha a szüleitől kapja, akkor nem számít lakástulajdonosnak? A kutyát nem érdekli, hogy miből van, amid van. Van és kész. Persze, ha nem legális módon szerzi valaki a vagyonát, nálam egyedül az kizáró ok.

2023. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
34%
#9 Akkor is mire vered magad? Milyen alapon várod el a palikától hogy kéglije legyen, ha neked is apu-anyu finanszírozta a kuckódat?
2023. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!