Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledhetnék felé ?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy fiú, de úgyérzem semmi esélyem nála :(


Már régóta ismerem látásból, nevét is tudom mivel egy helyen pontosabban faluban lakunk. Eleg sokat mozog úgyértem bicajozik meg minden, zenet hallgat és teljesen elérhetetlennek tűnik :(


Pl van hogy találkozunk vele és ha jó napja van akkor talán rámnéz :) de van hogy simán elmegy mellettem, rám se néz. Én persze mosolygok rá, de észre sem veszi, vagy ha mégis akkor ugyanazzal a rideg tekintettel néz... egy picit rosszul esik, mert nagyon tetszik amúgy.


Mosolyt még nem láttam az arcán. Egyszer köszönt vissza szóban, mikor epp nem hallgatott zenét. Ez is valami :/.


Próbáltam megkeresni mindenhol, közösségi oldalon is de nem találtam :(


Furcsa nekem hogy ennyire elzárkózik... csak azt nem tudom miért.


Szerintetek hagyjam ? :(


Egyébként én 20 éves vagyok, ő pedig 22 azthiszem.



2023. jan. 24. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nincs kozos pont.

Ha te is bicajoznál pl, akkor bicajozna veled.

Ha zenét hallgatnál segitene abban hogy lehetne letölteni telora

Ha nem néz rád integess neki naponta vigyorogva mint a vadalma


Olyan fura amikor 2 ember tökhülye es ezért nem veszik egymást eszre.

2023. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tök hülye :/ miert kell ilyet mondani ??
2023. jan. 24. 18:02
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nehezen hiszem, hogy egy faluban, ahol éltek, nincs egy közös ismerős, akitől tudnál infokat szerezni a srácról vagy, hogy mutassanak be neki stb. Főleg, ha csak 2 év van köztetek.
2023. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Mindent megtettél, nem érdekled sajnos. Ugyanígy vagyok nőként egy sráccal, hiába mereszti a szemét és mosolyog én nem reagálok pozitívan, hűvös köszönés és ennyi. Pont azért, hogy szegény ne gondolja van esélye, ne is próbáljon megszólítani mert akkor vissza kell utasítanom, az olyan kellemetlen szitu nem szeretném ha ez kialakulna.
2023. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2

Csak elképzelem a szitut.

Jön a vágyott álmaid hercege kiesik a fagyi a kezedből tatva van a szád, a herceg meg elhúz melletted a bringával 100 al közben hallgag vmi tuctuct és közben leesett a sapkád a menetszéltől.


És megszólalsz hogy láttam ma is!🥰😍💕


És ez megy éveken át.

Aztán majd 40 évesen végre beszéltek is. Eljuttok a köszönésig is.

2023. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5 ös :D igen, van ilyen... vicces volt amit irtal :D de ja... legalább látom :S
2023. jan. 24. 18:25
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Lehet zárkózott?

Én is majdnem ilyen vagyok és nehezen veszem észre, ha valakinek bejövök.

Próbáld megtalálni facen, jelöld be és irj rá közben. Ha ezek után sem reagál vagy próbál lerázni, akkor tényleg semmi esélyed nála :(

2023. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy hol szoktatok összefutni? Milyen gyakran?
2023. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincsen eselyem nala :( :( 😓💔
2023. jan. 27. 20:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Ó ezt miből tudtad meg biztosra?
2023. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!