Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy rendszerese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rendszeresen azok tetszenek meg, akiknek más tetszik, én meg azoknak, akik meg nekem nem tetszenek?

Figyelt kérdés
Túl sok igényem lenne, vagy túl válogatós lennék? Félek, hogy egyedül fogok megöregedni, 24 leszek és nem sikerült még egy normális párkapcsolat sem. Általában el se tudunk jutni semeddig, mert ha akadna is valaki, azzal a fentebbi kérdés problémája áll fent. Akik szimpatikusak, illetve eljutok velük barátságig, ők friendzone-ba tesznek, végül mással jönnek össze. ( Nem tartom magam sem rondának, sem butának, szerintem átlagos vagyok. ) Megtehetném, hogy olyat válasszak, aki nekem nem tetszik, de nem akarok csak azért kapcsolatban lenni, hogy ne legyek egyedül, sem átejteni nem célom senkit. Tényleg ennyire nehéz a társkeresés a korosztályomban?

2023. jan. 25. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Életem története.


Amúgy meg van egy rossz hírem. A párkeresés minden korosztályban nehéz.


Bocsi. :(

2023. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg az igényeid nem egyeznek azzal amit te magad nyújtani tudsz.
2023. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Korosztályod? 30 felett ugyanez. Bár az egész életem így telt az elmúlt 16 évben, mióta ismerkedem.

Lejjebb kellett adnom az igényeimből. Ennyi.

2023. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
93%
Üdv a klubban haver.... Sajnos kompromisszumot kell kötni ilyen esetben különben egyedül leszel
2023. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy az élet nem igazságos.
2023. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkivel így van.
2023. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen tipikus dolog amúgy. A párkeresés nehéz, de nem lehetetlen
2023. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Ez egy általános jelenség. AZt fogadd el, aki épp befut(na).
2023. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lejjebb adtam az igényeimből, de csak nagyobbakat koppantam😂Mikor nálam csúnyább, nem sportos (én kondizok, formás vagyok), csóróbb pasik dobnak 2 hónap után, na akkor jutottam el oda, hogy igenis magasan lesznek az igényeim, hisz egy sportos, csinos, igényes, diplomás, odaadó nő vagyok és ezt várom el visszafele is. Leadni nincs értelme az igényekből, mert attól, hogy szarabbul néz ki/keres nálad a pasi, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy meg is fog becsülni.
2023. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!