Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék jelenlegi helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék jelenlegi helyzetben ismerkedni?

Figyelt kérdés

-Jelenleg nincs munkahelyem és sosem volt állandó munkahelyen, mert mindig sokat voltam táppénzen.

Igazából nem kis kifogások miatt, de nem szeretném ha emiatt megköveznétek az elején.

Mostmár jól vagyok és szeretnék egy munkahelyet találni hosszútávra.


-Mivel jelenleg ebből adódóan nincsen semennyi pénzem így sehová nem tudok elmenni, sem utazni, mivel érvényes bérletem sincs.

Szeretnék kimozdulni, de pénz hiánya miatt se barátokat, se ismerkedni nem tudok.


-Online felületen próbáltam eddig ismerkedni játékokból, más beszélgetős, társkeresős platformokon.

A társkereső nem jött be, általában nem sikerült randit sem összehozni, ha volt is vagy ő nem érzete a kémiát vagy én nem éreztem.

A játékokból teljesen random ismerkedtem, ami ki is alakulhatott volna mindig visszautasítottak mielőtt lehetett volna valami komolyabb személyesen, tehát a találkozóig nem jutottunk el.

Nem gondolom hogy olyan borzasztóan nézek ki, hogy ne lenne akivel boldog kapcsolatban lehetnék, sőt akit játékon keresztül ismertem meg szerintem külsőleg nagyon is helyesek voltak, vagyis az eseteim.

Belülről is nagyon megfogtak.

De társkeresőn nem szoktam érezni.


-Próbáltam barátok által ismerkedni, de csak max barátok lettünk, mert nem tetszettek szintén.


Magányosnak érzem magam és ebből a körforgásból szeretnék kikerülni és egy jobb életet élni, így is rengeteget változtattam az életemen.


Egyébként attól független hogy már nem tanulok és nincs munkám nem tartom magam tutyi-mutyi embernek, mert itthon ugyan úgy tevékenykedem, elvégzem a házi munkát, sütök-főzök, próbálok felállni a nehéz helyzetekből, pozitívnak gondolom magam, céltudatosnak, kedvesnek és megértőnek, de foglamam sincs jelenlegi helyzetben hogyan ismerkedhetnék.


21/L


2023. jan. 28. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátaid nincsenek?
2023. jan. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Csak neten vannak, sokszor velük is nehéz bármiféle találkozót összehozni.

Ezért marad a net.

2023. jan. 28. 23:54
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Az első az egy munkahely kell legyen pedig, hogy legyen alamizsnára valód. Akkor máris szabadabb leszel és megnyílik több lehetőség előtted. Kicsit hamiskás a sztori, hogy a gamerek visszautasítanak. Ők azok a simpek, akik örülnének bármilyen csajnak. Mert 95% nem él társas életet a játékvilágon kívül.
2023. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre egy dologra koncentrálj. Ha már rendben van az egészséged, akkor most próbálj meg elhelyezkedni. Ha sikerült, és beilleszkedtél, én utána kezdenék pasizni.
2023. jan. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az legyen az elsődleges célod, hogy megpróbálsz elhelyezkedni és ez idő alatt amikor úgy érzed, hogy van időd/kedved akkor beszélgess interneten akár új emberekkel is és ennek nem kell feltétlenül párkapcsolati céllal történnie. Baráti rendszeres beszélgetés is enyhíthet azon, ha magányosnak érzed magad.


Állataid vannak esetleg?

2023. jan. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3 szívesen elmesélem privátban a sztorit, csak elég hosszú.

Ettől független köszönöm szépen a válaszokat!

Addig szóba sem állnának velem, mivel nincs saját keresetem jelenleg?

2023. jan. 29. 00:00
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

"Addig szóba sem állnának velem, mivel nincs saját keresetem jelenleg?"


Szerintem ez hülyeség, bár hosszabb távon lehet konfliktus forrás, ha valakivel már kialakult a kapcsolatod.

2023. jan. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#5 Igen, van két állat nálunk.

Egy kutya és egy cica.

Minden nap foglalkozom velük, ettől független nem enyhít semmit, már évek óta gyűlik bennem ez a magány, néha van csak kapcsolatom.

Egy ideig minden okés, aztán nagyon rám tör az érzés.

Nagyon romantikus fajta vagyok és még az se megy ha csak laza, szex kapcsolatban lennék.

2023. jan. 29. 00:06
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 Csak azért kérdezem, mivel sokszor hallani mama, papa hotel sztoriról hogy szülők tartják el a felnőtt embert.

Csak nem szeretném ha rám is így tekintenének, amiatt hogy keveset tudtam eddig dolgozni, egyenesen cikinek érzem.

Ett független pl számítógépet, stb... azokat én vettem saját pénzen amiért megdolgoztam.

Csak azért ez eléggé félreérthető tud lenni és gondolkodtam hogy az is lehet-e hiba hogy valaki emiatt nem szeretne kapcsolatot.

Hosszútávon meg tényleg probléma lenne, mert nem azért van egy kapcsolat hogy a másik tartson el.

2023. jan. 29. 00:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Intelligensnek látszol azok alapján ahogy írsz magadról meg ahogy kommunikálsz, szóval szerintem feleslegesen aggódsz. Aki beszélget veled és szimpatikus vagy számára ott nem valószínű, hogy probléma lesz, hogy nincs éppen munkahelyed.


A magány érzése már kevésbé megoldható egyik pillanatról a másikra. Sajnos ez időnként elő tud törni az emberből. Én is szembesülök vele, de próbálom elfoglalni magad. Célokat kitalálni ami elfoglaltságot ad. Esetedben ez lehet például olyan munka keresése ahol tisztelnek és nem stresszes hely. (szart ne vállalj el csak azért, hogy legyen valami)


Másodlagos például lehet egy kis sport, mert az fel tud dobni és aközben tudsz is ismerkedni. (Mármint most tél van, de kb 1,5 hónap és ha javul az időjárás már talán alkalmasabb lesz arra, hogy kinti sportot űzz.) Szóval sok a lehetőség..

2023. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!