Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők honnan tudják, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők honnan tudják, ha egy csád férfinek van egy gyereke az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés

25 éves férfi. A gyereke anyját letiltotta Facebookról, a gyerekről soha semmi képet nem tölt fel. Lehet hogy magáévá tesz egy csomó nőt, mielőtt kiderülne, hogy gyereke van és a nők elutasítanák, ahogy azt szokás:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A gyerek anyja folyamatosan tölti fel a gyerekről készült képeket, de ő plusz egy Y kromoszómájának hála, így is talál szexpartnert.



2023. jan. 29. 09:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Számomra pedig az a hányadék nő akinek mindegy kivel fekszik össze, hogy szexeljen, csak azért, mert szereti a szexet. Szeresse, de nem minden nap mással... Ez a kapcarongy fogalma számomra. Az ilyenre őszintén hogy lehet tekinteni? Egy tárgy, mert tárggyá teszi önmagát. Nem én és nem más mondta neki, hogy cicám, menj már végig az egész városon, mert szereted a szexet..... A saját döntése hogy nem akar stabil kapcsolatot, amiben szeretheti a szexet. Ilyen szempontból lehet akárhányadik század, ez a megközelítés sosem fog jelentősen változni. Csak olvass itt végig jó néhány erre vonatkozó kérdést és véleményeket, a legtöbb férfinak nem kell ribi... Ja és bocsánat, ha ezzel a kis lelkedbe tapostam... :D
2023. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az illető nem tartja a kapcsolatot a gyerekkel meg az anyjával, akkor bizony előfordulhat, hogy sokáig nem derül ki. Olvastam itt már olyat, hogy a feleség évek múlva tudta meg, amikor már gyerekeik voltak.
2023. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

11

Mint már említettem, te ostoba, 2 szexpartnerem volt, mindkettő komoly kapcsolat keretei közt.

Attól még undorító a szexizmusod. Magasból szarok az ilyen férfiak véleményére. Bár megfelelnék nektek, TI nem feleltek meg nekem.

2023. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%

#11

Ezeknél a nőknél valami fejben nincs rendben. Önigazolást keresnek abban, hogy sok pasinak kellenek szexre.

2023. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
21%
#13 hát ha nem értesz a szóból, lehet másképp is. Ki a fene beszél rólad, meg az állítólagos 2 szexpartneredről? Én általánosságban írtam. De ha már ennyire személyeskedsz, elárulom: személy szerint nekem biztosan nem felelnél meg. Ugyanis elgondolkodnék azon, hogy ha szereted a szexet, akkor vajon mi lehet veled a baj, ha két férfi sem vállalt fel normális kapcsolatra, csak sima szexre, ürítésre használtak. Mert bizony akárhogyan is szépítgetjük, becézgetjük attól még a szexkapcsolat sima ürítés egy férfinak. Lehet itt modern XXI. század 3.évtizedezni, ilyen olyan generációzni, kifogásokat keresni a kötöttség ellen, stb., de a lényeg, akkor is ugyanaz. :D A modernség talán inkább abban van, hogy a nők ezt manapság egyre inkább fel merik vállalni.
2023. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Valaki árulja már el nekem milyen az a "Csád" férfi...
2023. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!