Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet kapcsolata olyan férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolata olyan férfinek akit vertek, megaláztak általános iskolás korában és lelki sérült, szorongó ember lett?

Figyelt kérdés

2016. jún. 24. 19:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha rendbe teszi magát lelkileg, akár szaksegítséggel, akkor igen. Ez már nem a bántalmazói, hanem a saját felelőssége.
2016. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
engem is vertek agyba főbe....nem vagyok szerencsés a csajozás terén de a kettő nincs összefüggésben mert már nemigen tudnak megverni....igaz egy az egyben akkor se tudtak volna sokan csakhát a szüleim így is úgyis szanaszét vertek volna ha belekeveredek valamibe
2016. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát engem aláztak 20 éven át. Nincs kapcsolatom, nem is volt sose. 23/F
2016. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
A kérdés az, hogy "lehet-e". Igen, lehet. Jön magától? Nem. Senkinek nem jön magától. Van, akinek kevesebb, van, akinek több energiabefektetés, mire összerakja saját magát, hogy tudja, kicsoda és kikristályosodik, milyen társra van szüksége, de ez már nem mások feladata és felelőssége, hanem mindenkinek a sajátja.
2016. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha mindezt a büdös életben nem vetíti ki egy nőre,akkor igen.
2016. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyen vagyok, kérdező, és eszem ágában sincs ilyesmibe belemenni. Sőt, még nem is mentem soha.
2016. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Engem is megaláztak sokszor általánosban és középiskolában is ki voltam közösítve, bár , nem volt az közösség... Sosem voltam összetartó emberek közt, senkiben nem bíztam meg, és most sem bízok.

Ennek ellenére volt kapcsolatom, és szexeltem már kapcsolaton kívül is. A nőket szeretem. Viszont csak velük szeretnék lenni. Férfiak társaságában túl érzékeny vagyok a bántásokra, sértegetésekre, ezért hamar megutálnak.

2016. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Igen lehet ha rendbe tudja belul magat tenni. Szegenykem, ha a pasimat bantanak tuti nekimennek annak a hulyenek.
2016. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%
8-as szerintem téged még tuti nem agyabugyáltak el.....ez nem olyan mint a filmekben hogy hopsz most ez nem jött össze....kedvezőtlen esetben a pasidra is dühös lennél mert vele kapcsolatban ruháztak meg téged is....de általánosságban az egész környéket kerülnéd utána
2016. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehet de sok erő kell hozzá.Unokatestvéremmel is történt ilyen és most 7-évvel később is szorong mert ugyan azon a helyen él mint ahol bántották! Ha van rá mód el kell költözni és ott kapcsolatokat teremteni!


Az érdekelne,hol lehet hasonló önbizalomhiányos lányokkal ismerkedni 20-25 -évesekkel akik megértenék őt?

Magas ,jóképű fiú,teljesen heteroszexuális,divatosan öltözik,dolgozik.

Vannak olyan lányok akik a félénk fiúkat felkarolják?

Én lány vagyok,csak kérdezem?

2016. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!