Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek meg vannak erzesei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg vannak erzesei?

Figyelt kérdés
En szakitottam a baratommal mert elhidegultunk es neki mar nem voltak igazi erzesei irantam.... Ez 4 honapja, azota meg kapcsolatban vagyunk de nem nagyon beszelunk. Tegnap este, nem vagyok ra buszke, de felhivtam reszegen este 10kor hogy nem jon-e at mert rossz kedvem van, meg megjott es nagyon gorocsol a hasam... Legnagyobb meglepetesemre rogton pattant a kocsijaba es jott, egesz este beszelgettunk, olelegetett, puszilgatott, simogatott stb. Ma meg sokaig osszebujtunk reggel aztan 10 korul elment. Majd 12kor ramirt vmi fszsaggal hogy na sikerult e azota megreggelizni meg beszeltem e azzal a baratnommel? (meseltem neki h vkit fel kell hivnom). Nem valaszoltam, erre 3 korul jon az uzenet hogy minden okes?. Aztan este 6 korul irtam vissza, bocsanatot kertem hogy ilyen keson valaszoltam de sok dolgom volt, jott ra a flegma valasz hogy rendben. Megkerdeztem hogy merges-e hogy keson valaszoltam. Mondta hogy nem, csak mar azt hitte hogy megbantam az estét es most soha tobbe nem irok neki vissza, es megszakitom a kapcsolatot. Mondtam neki hogy en is meglepodtem magamon, es nem gondolja tul az egeszet. Aztan meg irogattunk es kesobb rakerdezett hogy akkor amikor o reszeg o is felhivhat hogy menjek at. Az a baj hogy nem tudom hogy lehetnek e meg erzesei ha ezt ennyire tulgondolta vagy csak szivesen megdna neha es ennyi :D
2023. jan. 29. 22:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"En szakitottam a baratommal mert elhidegultunk es neki mar nem voltak igazi erzesei irántam"


Szexre jó leszel ha hagyod.

Egyébként ha ex miért tartod vele a kapcsolatot. Így csak magad asod mélyebbre a gödörbe.

Le kell tiltani, nem találkozni vele, mert hidd el ő csak szexre használna.

Tudja, hogy oda vagy érte, hiszen részegen hívtad és most ugyanezt tenné alibiként míg nem fekszel le vele.

Semmi értelme, mást nem akar tőled, de azt is csak addig míg nem akad más csaj, akivel párkapcsolatot szeretne, aztán dob, mint az elhasznált gumit.

2023. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 NTBS ***** válasza:
Igen vannak még érzései. Szexet meg szeretné.
2023. febr. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!