Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A hosszú ölelés mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszú ölelés mit jelent?

Figyelt kérdés

Barátság extrákkal kapcsolat van köztünk, de a legutóbbi találkozónál többször megölelt a srác, és nagyon hosszan, 1-2 percig, meg bújt oda, a kezemet is megfogta. Előtte is ölelt már meg egyszer, de ez most azért eléggé feltűnt. Mármint, a fiú barátaimmal soha nem történt ilyen.

Azt is mondta, mikor mentem el, hogy vigyázz magadra.

Ez most vajon mit jelent? Nagyon nehéz megfejteni a viselkedését, mert úgy érzékelem, zavarban is van sokszor.

Én érzek iránta valamit egyébként, csak nem merem mondani, elég félénk típus vagyok.


2023. febr. 2. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Kellesz neki!
2023. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Felénk erre fwb-be vagy, lol.

Tudod kinek kamuzzál. Ha nem voltál felénk összefekudni vele, akkor ne légy arra sem, hogy megkerdezd mit szeretne.

Bár szerintem nem akar semmit, csak emberként kezel, nemhiába barátság extrákkal.

Ja, és a barátaid simán nem valami nagy barátságot ápolnak veled ha nem öleltek meg. 🤣

2023. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mármint, a fiú barátaimmal soha nem történt ilyen.

Azt is mondta, mikor mentem el, hogy vigyázz magadra.

Ez most vajon mit jelent? Nagyon nehéz megfejteni a viselkedését, mert úgy érzékelem, zavarban is van sokszor."


a) többet szeretne.

b) barátnak tart, akit jó kúrogatni.

c) azért van zavarban, mert nem akarja, hogy félreértés történjen. Vagy azért, mert nem tudja hogyan visszonyulsz hozzá.

Rá kell kérdezni. Így a legbiztosabb.

2023. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Az én barátság extrákkal kapcsolatom ugyanez. És ugyanúgy én sem tudom mit érzünk egymás iránt, és ugyanúgy én sem merek kérdezni ezzel kapcsolatban semmit.

Szerintem kérdezz rá te, és ha nálad jól sül el rákérdezek én is. 😅

2023. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Ez a fiú viselkedése bizonyíték arra, hogy ő is érezhet valami többletet irántad, ami meghaladhatja a barátságot. Az, hogy a srác megölelt és hosszabb időre bújt, valamint megfogta a kezed, romantikus érzéseket sugallhat. Az, hogy "vigyázz magadra" mondta, amikor elmentél, azt is jelzi, hogy érdekli őt, hogy hogylétsz.


A srác viselkedésének megértése nehéz lehet, főleg ha ő is zavarban van, de érdemes kommunikálni vele és nyitottan beszélni a viselkedéséről és érzéseiről. Ha azt szeretnéd, hogy a kapcsolatotok továbbra is barátság legyen, akkor ezt őszintén kifejezheted. Ha viszont érzel valami többletet iránta, és szeretnéd, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz, akkor azt is őszintén megoszthatod vele.


Ne felejtsd el, hogy a kommunikáció a legfontosabb, hogy tisztázzátok, hol álltok egymáshoz képest, és milyen jövőképet szeretnétek a kapcsolatotoknak

2023. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!