Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak az incelek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak az incelek, hogy a nőknek magasak az elvárásaik, amikor még interneten is rengeteg a normális, jóképű, jól szituált pasi?

Figyelt kérdés

Nem rég csináltam egy kísérletet, a húgom beleegyezésével egy órácskára felregisztráltam egyetlen képével a húgomnak, totál ingyenes verziójára a Love.hu-nak. A húgomról annyit, hogy átlagtól egy kicsit jobb, de nem egy szupermodell.

Döbbenet mi történt, olyan szaporán jöttek az üzenetek, hogy mire le tudtam volna írni egy mondatot, már jött is a következő kezdeményező, pedig gyorsan gépelek. És ezeknek kb. mindössze 10%-a volt olyan levél ami bunkó vagy egyből szexre hívó lett volna, ezeknek nyilván nem is írtam vissza még kamu nőként sem. De a maradék 90% az teljesen normális, ismerkedést kezdeményező levél volt. És ezeknek egy jó része, több mint 1/3-da még férfi szemmel nézve is teljesen jóképű volt. Sok volt köztük a mérnök, orvos meg olyan akin látszik hogy jól szituált és intelligens.

Tehát összességében röpke egy óráig "szórakoztam" ezzel, kamu nőként, úgy hogy az ég világon semmi erőfeszítést nem tettem, ki nem tettem a lábam otthonról és egy fillért sem fizettem, mégis kb. 200 kezdeményezést kaptam, amiből 50 jóképű férfitól, normális kezdeményezés volt.

Ha a nőknek ilyen nagy a választékuk, ilyen sok a férfi és ilyen kevés a nő, akkor miért legyenek alacsonyak az igényeik?



2023. febr. 14. 12:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"ezeknek nyilván nem is írtam vissza még kamu nőként sem"


Légyszi ezt tedd meg. Mert az első üzis mizu után hull le a lepel. De ugye ezt nem mered, mert bebizonyosul, hogy a 90% tök beteg. Beszélgess velük.


"És ezeknek egy jó része, több mint 1/3-da még férfi szemmel nézve is teljesen jóképű volt."


Tehát szexelnél velük?

2023. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Kolléganőm is felment több társkeresőre is, és mindig mutogatta a pasiválasztékot. Öt fő típust különítettünk el (több száz delikvens) :


-egyértelmű kamuprofil (igen, ők azok, akik neked írtak)

-sírvaröhögős szánalmas (de legalább nem kamu)

-taszító, igénytelen, kisebbségi, ijesztő

-pózolós kinyalt majom, ostoba tekintettel

-olyan fotó, amin ki van takarva az arca, tehát nem tudod véleményezni és nem is akarod



Ha annyi eszed nincs, hogy felismerd a kamu profilokat, meg a kedvesnek induló megszólító üzenetekből leszűrd, hogy ott is ugyanoda fut majd ki az egész, mint az egyszerű "Dugnálak" nyitányból, akkor sajnállak!

2023. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
Hát 12, ez elég szomorú. Ugyanis van eg yhalom teljesen átlagos, normális srác is tinderen. De a kategóriáidból kiindulva eleve úgy álltatok hozzá, hogy "na, nézzük a barmokat".
2023. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#9 szted te mennyire tűnsz annak? Xd
2023. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Azok alapján, amiket írtam ide? Teljes mértékben. :)
2023. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
#15 Ugye? Rólam viszont bizton kijelented :)
2023. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert szerintem te nem normális emberre valló dolgokat írtál. De ettől persze lehetsz normális, csak sz.ar napod van, vagy nem jól fogalmazol. :D Ezért mondtam, hogy nem TŰNSZ normálisnak eddig.
2023. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sok dolgunk nem lesz egymással az is biztos
2023. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Oké. 😊
2023. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ember te pont az incelek álláspontját erősíted!! Honnan tudod hogy a neked bejövős🫢 hapsikák ott nem incelek?! Pont ez támasztja alá a nagy elvárásokat. 1001 incel sirám hogy " szerintem semmi baj velem mégis ghostingolnak neten, még a nem nagy szám csajok is".Gondolom te is minden incelt valami gnómnak képzelsz el, akitől meg nem jön öklendezel az a nem incel. Tévedés
2023. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!