Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak hogy fogadják amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy fogadják amikor pénz sem segít a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Amikor azzal szembesülnek hogy amiről hallottak tini korukban hogy na majd ha pénzed lesz akkor a nők özönlenek.


És ott van a pénzed a luxuskocsid, több házad stb.


És mintha nem is lenne és ugyanazokat a köröket futod és a nők ugyanazokat a hisztiket csinálják veled.



2023. febr. 16. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Már van egy csomó viszonylag “gazdag” 30 as pasi. Már ez nem garancia a sikerre! Mostmár jól is kell kinézni mellé!
2023. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, hogy tini koromban is voltam annyira ép elméjű, hogy nem olyan csajt akartam fogni, ami a pénzem, vagy egyéb más értéktárgyam miatt van velem.
2023. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
A pénz fontos, de nem elég. A rendes bánásmódot szeretik a nők és persze a pénzt is, de az nem biztos, hogy elég, főleg ha vannak igények. Az ágyban is teljesíteni kell, mert a szex nem megfelelő minősége sok esetben válóok.
2023. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
1es, ez krvajó XD Jajistenem!:D Deee végülis ez tökéletes válasz a kérdésre: tovább ringatják magukat abban a hiszemben, hogy nem rajtuk múlik.
2023. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Már megint egy kamukérdés a femcelektől saját maguknak,hogy tudjanak tombolni. Ez észveszejtő
2023. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg itt az oldalon Shrekket. Ő nagy szakértő a vergődésben. Ő is bszhatja a pénzét meg a céges luxus kocsiját. Az Istennek sem kap csinos, vékony nőt. 🤭
2023. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

Ha egy bunkó, műveletlen ember vagy azon a pénz sem segít. Ha pusztán a külsővel van a probléma, de mellette egy értelmes partner vagy akivel érdemes időt tölteni, akkor találsz partnert, ha magasak az igények, akkor megfizeted.

Tudok olyan üzletemberről aki nyíltan vállalja, hogy a vele együtt megjelenő nőknek fizet a szolgáltatásért, nem ők lesznek a gyerekei anyja, de támogatják őt és segítenek kielégíteni az igényeit. Akinek sok pénze van az pontosan tudja mit vesz és csak a legjobbal éri be, nem köt kompromisszumot.

Ha milliárdos vagy lesz barátnőd, ha veszel egy használt S mercit még nem tartozol ebbe a társaságba.

2023. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Sosem volt annyira rossz a helyzet, hogy jeleznem kelljen, hogy támogatást adok a randiért. De ha úgy alakult és láttam, hogy szükség van rá, akkor nem mondtam nemet. Ez nincs messze attól, hogy az ember valakivel hosszútávra tervez. Annyi a különbség, hogy nem lesz tőlem gyereke és nem fogok vele együtt élni.
2023. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

"Már megint egy kamukérdés a femcelektől saját maguknak,hogy tudjanak tombolni"


:D Nem kell itt nőknek kiírni kérdést, ontjátok ti magatokból kérés nélkül is :D

2023. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
Tőlem ez távol áll. Van pénzem, fiatal korom ellenére egy igényes egzisztencia, de elveim is vannak. Ez a qrválkodás, a munkahelyen mindenkit megdugok téma számomra undorító. Nem csak azért, mert nem művelem. Az is igaz, hogy nem voltam még ilyen helyzetben, hogy epekednének utánam, de hallok cégen belül olyat, hogy a gyárban 3 nőt vágott eddig gerincre a srác. Olyan nő is van, akit eddig rendes, aranyos lánynak tartottam, aki hűséges a barátjához. Erre mesélték, hogy a szemük láttára fogták meg a seggét és nyúltak alá, meg dugták a női wcben. Na... Ennyit erről. Ember ismeretből sem vizsgázok jelesre. Undorító bazdmeg!
2023. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!