Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális/jogos elvárás, hogy ha érdeklem, akkor keressen?

Figyelt kérdés
Egy másik helyen elkezdtünk chatelni egy illetővel, majdnem minden este beszélgettünk egy kicsit. Érdekes módon szinte azonnal egy hullámhosszra kerültük, megkedveltük egymást, nagyon pozitívan nyilatkoztunk egymásról, voltak képcserék is, és tetszettünk is egymásnak. (Egyébként én úgy gondolom, hogy valós személy lehet az illető, találtam a kommentjei között olyanokat, amelyek pl. a testére vonatkozóan megerősítik azt, amiket a képeken láttam.) Szóval úgy tűnt, hogy jól alakul minden, de most nagyon elkeseredtem. Majdnem egy hete gyakorlatilag semmit nem tudok róla, legutóbb kedden váltottunk pár szót, és semmi olyan nem történt, ami miatt oka lett volna kilépni. Pár nap múlva írtam neki, hogy mi a helyzet, de se kép, se hang. Sajnos azt sem látom, hogy látta-e az üzenetemet, mert ezt a rendszer nem jelzi. Egyébként tudom, hogy elfoglalt, és nem is rendkívül aktív azon az oldalon, csak rosszul esik ez az egész, mert úgy gondolom, hogy ha nagyon érdeklem a másikat, akkor azért csak tudna 2-3 percet szakítani arra, hogy írjon nekem, még ha mondjuk nem is kommentel akármilyen poszthoz. Sok minden megfordult azóta a fejemben, pl. hogy hülyített, vagy meggondolta magát, vagy van valaki más a képben az ő részéről, vagy komoly beteg lett, de teljes a bizonytalanság bennem. Nem tudom, mitévő legyek, most várok, de rossz ez a bizonytalanság. Persze ha mondjuk belépne, és válaszolna, és megírnám neki, hogy rosszul esett az, hogy nem keresett, akkor nyilván én lennék a szemétláda, mert milyen jogon várok én el bárkitől is bármit. Csak azért szerintem valamilyen szinten jólesik a másiknak, ha szánsz rá pár percet, nem hiszem el, hogy ez akkora nagy teher lenne, ha tényleg komolyan érdeklődsz a másik ember iránt. Szóval nem tudom, hogy jogosan érzek-e így, kíváncsi lennék mások véleményére.

2023. febr. 20. 11:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút.

Ha valakinél nincs meg az érdeklődés felőlem, akkor hagyni szoktam a francba. Komolyan erre építsünk kapcsolatot? Ahol már a legelején ilyen problémák vannak, abba inkább nem folyok bele. Ha tényleg nem érdeklem, akkor azért, ha meg játszmázik, akkor azért nem akarnék vele folytatást. Inkább keresek olyat, akinek érek is valamit.

2023. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mióta tartott az írogatás?

Bármi lehet. Az is, hogy csak unalmába írogatott veled, te meg többet láttál bele. És az, hogy egy hete nem keres, neki fel sem tűnik, mert nem tulajdonított neki olyan nagy jelentőséget, mint te.

2023. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, nem is érdemes erre várni. Kómába csak nem esett, valószínűleg a keze sem szakadt le. Talált egy nálad számára érdekesebb not/férfit, ennyi történt. Lépj tovább.
2023. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat a kölcsönösség miatt kapcsolat. Amint borul a mérleg valamelyik oldalra, azt nem nevezném kapcsolatnak, értsük ez alatt baráti, munka vagy bármilyen kapcsolatot.
2023. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig aranyszabály, hogy nem kezdek olyan férfival, akit nem érdeklek eléggé. Most minek szivassam magam? Hagyd a fenébe.
2023. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem talalkoztatok, akkor ez meg tkp semmi. Lehet, hogy kamu volt az egesz, lehet, hogy nos, vagy csak beszelgetni akar neten. Hagyd,ne foglalkozz vele. Ha megkeres is csak ovatosan, az ilyen eljatsza ezt tobbszor is.
2023. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A beszélgetés nem olyan régen tartott, kb. 2 hete ismerkedtünk meg, abból az első héten szinte minden este beszélgettünk. Nekem azért furcsa, mert olyan dolgokat írt, amik nem arra utaltak, hogy annyira rossz lenne neki velem, vagy hogy nem értékelne, sőt. Szinte folyamatosan áradozott rólam, hogy különleges vagyok, régen beszélt már ilyen értelmes, normális, kedves, szexi emberrel, finom erotikázás is volt, gyakorlatilag mind-mind olyan dolgokat írt (és folyamatosan), amelyek arra utaltak, hogy komolyan lehet őt venni. Igaz, az elején szóba került a földrajzi távolság, és lehet, hogy ez is elgondolkodtatta őt, vagy nem tudom, de mindenesetre furcsa, hogy így eltűnt, miközben előtte folyamatosan áradozott rólam. Rosszul esik ez az egész, azt reméltem, hogy ő végre korrekt lesz, és annyira örültem neki, mert úgy éreztem, hogy végre találtam valakit, akivel lehet esélyem a boldogságra. Nagyon régen nem éreztem azt, amit vele éreztem, és ő is ugyanígy nyilatkozott. Minden szava tele volt megbecsüléssel, örömmel, szeretettel, éppen ezért olyan nehéz elhinnem, hogy átvert/szórakozott volna, unatkozó emberek szerintem ilyeneket nem csinálnak.
2023. febr. 20. 13:05
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd komolyan az ilyen irogatasokat. Ha valaki meg aradozik, az kulon gyanus.
2023. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki pár nap vagy ismeretség után aradozik rolad, miközben alig tud rolad valamit, az mindig legyen gyanús.
2023. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"A beszélgetés nem olyan régen tartott, kb. 2 hete ismerkedtünk meg, abból az első héten szinte minden este beszélgettünk. "

Na gondoltam, hogy valami ilyesmiről van szó. 2 hét telt el. Mi volt tulajdonképpen? Írogatás. Kérdező azt tanácsolom, hogy ilyen gyorsan ne kötődj idegenekhez. Nem is ismered.


"Szinte folyamatosan áradozott rólam, hogy különleges vagyok, régen beszélt már ilyen értelmes, normális, kedves, szexi emberrel, finom erotikázás is volt, gyakorlatilag mind-mind olyan dolgokat írt (és folyamatosan), amelyek arra utaltak, hogy komolyan lehet őt venni."

Ezek olyan dolgok, amit olyan ember ír, akit komolyan lehet venni?

Szerinted másnak nem írta ezeket? Ne legyél naív.

Ezek mind sablon szövegek. Egy idegen honnan tudná, akivel nem is találkoztál még, hogy te milyen vagy mi???



"azt reméltem, hogy ő végre korrekt lesz, és annyira örültem neki, mert úgy éreztem, hogy végre találtam valakit, akivel lehet esélyem a boldogságra."

A szeretet hiány miatt olyan dolgokat láttál bele, ami nincs.

2023. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!