Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális/jogos elvárás, hogy ha érdeklem, akkor keressen?

Figyelt kérdés
Egy másik helyen elkezdtünk chatelni egy illetővel, majdnem minden este beszélgettünk egy kicsit. Érdekes módon szinte azonnal egy hullámhosszra kerültük, megkedveltük egymást, nagyon pozitívan nyilatkoztunk egymásról, voltak képcserék is, és tetszettünk is egymásnak. (Egyébként én úgy gondolom, hogy valós személy lehet az illető, találtam a kommentjei között olyanokat, amelyek pl. a testére vonatkozóan megerősítik azt, amiket a képeken láttam.) Szóval úgy tűnt, hogy jól alakul minden, de most nagyon elkeseredtem. Majdnem egy hete gyakorlatilag semmit nem tudok róla, legutóbb kedden váltottunk pár szót, és semmi olyan nem történt, ami miatt oka lett volna kilépni. Pár nap múlva írtam neki, hogy mi a helyzet, de se kép, se hang. Sajnos azt sem látom, hogy látta-e az üzenetemet, mert ezt a rendszer nem jelzi. Egyébként tudom, hogy elfoglalt, és nem is rendkívül aktív azon az oldalon, csak rosszul esik ez az egész, mert úgy gondolom, hogy ha nagyon érdeklem a másikat, akkor azért csak tudna 2-3 percet szakítani arra, hogy írjon nekem, még ha mondjuk nem is kommentel akármilyen poszthoz. Sok minden megfordult azóta a fejemben, pl. hogy hülyített, vagy meggondolta magát, vagy van valaki más a képben az ő részéről, vagy komoly beteg lett, de teljes a bizonytalanság bennem. Nem tudom, mitévő legyek, most várok, de rossz ez a bizonytalanság. Persze ha mondjuk belépne, és válaszolna, és megírnám neki, hogy rosszul esett az, hogy nem keresett, akkor nyilván én lennék a szemétláda, mert milyen jogon várok én el bárkitől is bármit. Csak azért szerintem valamilyen szinten jólesik a másiknak, ha szánsz rá pár percet, nem hiszem el, hogy ez akkora nagy teher lenne, ha tényleg komolyan érdeklődsz a másik ember iránt. Szóval nem tudom, hogy jogosan érzek-e így, kíváncsi lennék mások véleményére.

2023. febr. 20. 11:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
🚩🚩🚩🚩🚩
2023. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben jogos.
2023. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen, elismerem, hogy naiv, érzékeny, sebezhető és szeretethiányos vagyok, de én is csak arra vágynék, mint a legtöbb ember: szeretetre, boldogságra, elfogadásra, sikerélményre. Ráadásul szeretem a tiszta munkát, el tudom fogadni, ha valaki normális stílusban közli, hogy nem jövök be neki, vagy ha azt mondja, hogy mégiscsak zavarja pl. a távolság, vagy akármi van. (Igaz, az utóbbi típusú esetnél azért rosszul esne, hogy akkor mégis miért hülyített, de túllépnék rajta.) Úgy lezárni is könnyebb a dolgot, plusz nincs az, hogy lógva hagynak, és várod, hogy vajon fog-e válaszolni a másik, vagy mi történhetett.
2023. febr. 20. 20:28
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ebben igazad is van, nem a te elcarasaid tulzoak. Csak sajnos a vilag nem ilyen, es erre fel kell keszulni.
2023. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14: Tudom, csak mindig próbálok bízni az emberekben, bízni abban, hogy a következő majd hátha másabb lesz. Próbálok bízni abban, hogy nem mindenki egyforma, hogy vannak még őszinte és tisztességes emberek. Annyira szerettem volna végre boldog lenni, elhinni, hogy valaki önmagamért tud értékelni, hogy végre nekem is összejöhet valami. Most teljesen összetört a lelkem, egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy hülyített volna, vagy hogy ha nem is ártó szándékkal, de "komolytalanul" írta volna azt, amit írt.
2023. febr. 20. 20:58
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te ket het cseteles utan mar itt tartasz. Hiszen nem ismered az illetot, csak a vagyaidat vetited ki ra. Ha jol sejtem, nem is talalkoztatok. Igy boritekolva van a csalodas.
2023. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem fel év kapcsolat után hagytak el így se szó se beszed. Fajt, nagyon is, de azért ne álljon meg a világ.
2023. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#16: Ahogy írtam is, szeretetéhes, sikerélményre éhes, érzékeny ember vagyok. Sajnos tény és való, hogy könnyen le lehet venni engem a lábamról egy kis kedvességgel. Rengeteg csalódásom volt netes ismerkedéskor is, élő ismerkedéskor is, és szeretnék már végre egy kis jót. Viszont míg másokkal rendszerint az volt, hogy csak én próbáltam fenntartani a beszélgetést, és semmit nem kaptam vissza cserébe, vele teljesen máshogyan éreztem. Van úgy, hogy már az elején azt érzed, mintha régóta ismernétek egymást, teljesen egymásra tudtok hangolódni. Kedves és érdeklődő volt, szerintem soha senki mással nem éreztem azt beszélgetés közben, mint amit vele. És elhittem, hogy ő legalább tényleg komolyan gondolja a kedves szavakat, az érdeklődést, azt, hogy megmozgattam benne valamit, és hogy erkölcsileg, szellemileg, érzelmileg különbnek tart másoknál. Csalódni pedig máskor és máshogyan is lehet, durván megbántottak olyan emberek is, akiket élőben ismertem meg, és akik jóval durvábban adták a jeleket arra, hogy bejövök nekik. Ha ki lennél éhezve arra, hogy elfogadjanak, hogy szépeket mondjanak neked, hogy értékeljenek, hogy szexinek találjanak, hogy sikerélményed legyen, akkor szerintem te is hamar elkezdenél kötődni.
2023. febr. 20. 21:37
 19/20 anonim ***** válasza:

"Tudom, csak mindig próbálok bízni az emberekben, bízni abban, hogy a következő majd hátha másabb lesz. Próbálok bízni abban, hogy nem mindenki egyforma, hogy vannak még őszinte és tisztességes emberek."


Kérdező magadból indulsz ki, ezért várnád el a "tiszta munkát", hogy közölje veled, de sajnos nem mindenki ilyen, hogy korrekten közli.


Van is egy ilyen mondás.

Elvárni a világtól,hogy mindenki becsületes legyen és igazságosan bánjon veled, mert te jó szívű vagy, pont olyan, mint elvárni az oroszlántól, hogy ne egyen meg, mert te sem eszed meg őt, egyszerűen őrültség..


"Most teljesen összetört a lelkem, egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy hülyített volna"

Kérdező, térj már észhez. Azért, mert valakivel írogattál pár hétig, még nem ismered.

Konkrétan mihez kötődsz akkor? A fejedben él egy kép, aminek köze nincs a valósághoz. Nem is találkoztatok. Ne tulajdonítsd ekkora jelentőséget ennek. Nincs értelme.

2023. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet amugy ebben fejlodni. Ha tudatosabban allsz az ismerkedeshez es nem hagyod, hogy kizarolag az erzelmeid es a vagyaid iranyitsanak. Pl akkor eszreveszed mar menet kozben, hogy az, aki teljesen ismeretlenul aradozik rolad plusz szexualis temakra tereli a szot, de kozben fel sem merul a szemelyes talalkozo,az tuti biztos, hogy nem vesz komolyan, csak szorakozik veled.
2023. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!